Auto jede na 3 valce

Od: Datum: 13.08.16 07:34 odpovědí: 5 změna: 13.08.16 20:57

po vyměně vštřikovaču a lelktriky k nim mi jede auto na tři valce techniku vytahování kabelu od sviček jsem zkoušel a u jednoho valce zadna změna na valci tak nevím muže to byt cívka mam ford mondeo 2.0 16v děkuji za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.08.16 08:29

Háže ten kabel jiskru, když už jste ho vytáhl? Háže ji svíčka, kterou jste nevytáhll? To, že auto jede na 3 válce je informace smutná ale k identifikaci závady nepomůže. Podle čeho soudíte na cívku? Že se pohádala ze svíčkou č.3 a nebaví se spolu pro horší jiskru v oku? Ostatní tři fungují, podle vašich slov normálně, ne?

Ohodnoceno: 0x

Od: vasek
Datum: 13.08.16 08:49

vytahoval jsem postupne kabely u třech motor zmenil chod u jednoho ani znamka změny kabel ale proud pouští ale svička je neozehnuta ale tak stejne mi to dela i u jine svicky ve stejnem valci tak nevim

Datum: 13.08.16 09:04
Jde ti do toho válce vůbec benzin? Je ta svíčka mokra když ji pak vytáhnes?

Datum: 13.08.16 20:10

Zkousel si prohodit civku (prohodit VN kabely nevim co tedka ma) z tretiho valce treba na druhy valec?

Od: vasek
Datum: 13.08.16 20:57

tak vam moc dekuji za rady nakonec to byly vypalene kliky v konektoru od vstřiku :) ale rozborka dukladná :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.