Jaké auto?

Od: Datum: 04.08.16 10:01 odpovědí: 8 změna: 06.08.16 12:39

Zdravím,

bude mi 21 a právě jsem dal pryč moje dosavadní auto. Mám u sebe 110 000. U nás ve městě a okolí je hodně kluků, co dělají různé srazy s auty. Nejde čistě jen o tuning, ale prostě o hezký auta. Samozřejmě tam jsou i lidi s plečkama, ale to by mi bylo trapné :D nic to není důležité.

Chtěl bych se zeptat, které auto bych si teď měl koupit. Nějaké tipy. Nejsem závodník, takže na výkonu mi vůbec nezáleží.

Jde mi o to, aby to auto bylo hezké, jak z venku, tak ze vnitř. Žralo max do těch 10-11 a nebylo známé tím, že se na něm často kurví něco drahého.

Co se mi třeba líbí a dá se sehnat je nějaká "novější" (ne pod 2000 - C5, C4) Audi A6 v combíku, jenže tam se bojím, že to bude poruchové :D Jaký máte názor třeba na ní? nebo stejné A4

Co Vás takhle, jako první napadne za pěkné auto?

Děkuji za tipy.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: asd1
Datum: 04.08.16 10:09

Multipla ;) Audinu f kombajnu má kdejakej trotl...

Slušný poměr výjkon/ cena je Focus, za 110k i ST na machrování (ale na toho to chce být trochu vyježděnej..)

Auto kup tak max. za 80 a 30 nech na servis - desítku nasypeš hned aby to jezdilo (komplet náplně + rozvody) a 20 rezervu když se něco vysype.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.08.16 10:45

Za 110k Focus ST je utopie. I dobitej začíná na 150. A následná také něco stojí.

doplněno 04.08.16 10:48:

Sorry zapoměl jsem na předchozí generaci. *hi*

Datum: 04.08.16 10:32
Ber co nejnovejsi. Auta 15+ roku jsou jiz 2x po sve zivotnosti a patri spis do srotu. Ktomu jiz i sve ukaze koroze , ktera je skryta , mezi plechama (treba prah x blatnik) a vykoukne na povrch az jak je dira.
Jinak kupovat karu podle toho , at sni jezdim na srazy? Tak si kup nakeho veterana.

Od: frank011
Datum: 04.08.16 12:57

https://auto.bazos.sk/inzerat/63725252/Lada-2107.php s touhle károu uděláš na srazu velkou parádu a je to pěkné a kor na sprintech si je potáháš jak nic.

doplněno 04.08.16 13:00:

Je to kamaráda ze slovenska ,jsem mu napsal co by za to chtěl,kdyby si chtěl takovou káru stačí napsat. Sám mám lady levné na opravy jednoduché a uděláš s tím parádu,ale najde se tu banda blb... co to budou hanit a aby sis koupil nějaké tdi chrochtací atd. a u těhle aut u nás roste cena kdykoliv to prodáš.

doplněno 04.08.16 13:03:

zde video

doplněno 04.08.16 13:56:

Tak cena je 95 000 a proč je to tak drahé ,protože tam je hewland převodovka z madarska coz je drahá záležitost,laděný výfuk 60 průměr i se svodama laděnýma,webry karburátory,podvozek sportovní a ta lada nemá rez je to kompletně udělané od základu.

doplněno 04.08.16 14:04:

Motor upravy co mi napsal vačka ostrá 316,kompletně udělaná hlava a snížená,písty mahle ,odlehčený setrvák 140 koní

Ohodnoceno: 1x

Od: jmlc®
Datum: 04.08.16 14:07

citroën C5 2.0HDi ve výbavě exclusive za cca 90tis, zbytek na generální opravy (u těch financí si buďte jist, že auto za tu cenu bude potřebovat opravu - snižte tedy částku pořizovací na max. 90 tis)

Datum: 05.08.16 09:46

CO třeba http://www.tipcars.com/volksw…volkswagen-golf-48220213.html nebo http://www.tipcars.com/alfa_r…7/alfa_romeo-147-1962766.html

Chápu, že Vám záleží na vzhledu, ale nezapomeńte, že nejdůležitější je aktuální stav vozidla. Vemte si s sebou na prohlídku zkušeného technika, projeďte se, nastražte uši, příp. zajeďte do Vámi zvoleného servisu, kde auto prohlédnou. Hodně štěstí.

Od: franko
Datum: 06.08.16 12:32

Myslím že s e46 sedan v m-paketu s nějakýma pěknýma kolama třeba 320d za ty peníze seženeš kolem 2005 což se ještě dá a není to vrak,cenově díly jsou solidní spotřeba vzhled komfort spolehlivost taky dobrá je to sice ohrané ale tak nějak v této cenové relaci nic lepšího pro tvé požadavky není hlavně manuál

Datum: 06.08.16 12:39
Zalezi taky na tom, jestli krome 110k na auto mas i € na jeho opravu. Protoze jak rika muj mechanik kdyz chces chovat opici, musis mit na banany, jine ceny ND jsou u Felicii, jine u Passatu ci Audi a jine treba u BMW ci MB. Aby jsi nedopadl jako spoustu mladych lidi, ze ci koupi to, co se jim libi a po pul roce jezdeni nezjistil, ze.cena opravy je vyssi nez cena auta.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.