Teče do auta přes střešní okno

Od: Datum: 02.08.16 21:30 odpovědí: 6 změna: 12.08.16 20:52

Dobrý den,

mám staré auto opel tigra. při velkém slejváku mi to prosakovalo kolem vypínače ele. okna.

Zkoušel jsem nyní střechu polít a potom otevřít okno a podívat se kde to bude mokré kolem okna, ale nic jsem nenašel.

Neřešil tento problém někdy někdo?

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.16 00:34

Většinou bývají ucpané odtokové hadice. Nevím jak Tigra, u medvěda vedou hadice sloupky do podběhu. Bývá tam listí a veškerý binec co nafouká vítr. Kompresor a 5 minut práce.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 03.08.16 01:09

Máte pravdu s hadicemi, ale to platí pro originální vestavěné šíbry zasouvací do střechy. Pokud má tazatel střešní okno, vyklápěcí či výsuvné nad střechu, jaká se svého času dodatečně montovala i např. do Š120 a pod. bude někde chyba v těsnění - nepořádek pod těsněním, prasklé těsnění atd. - to byla bolest těchto oken. Jediné, co pomáhalo, bylo celé okno vymontovat, všechno vyčistit, případně vyměnit těsnění a osadit na tmel.

Ohodnoceno: 3x

Od: seval
Datum: 03.08.16 22:14

Dobrý den,

ano je to okno elektricky vysouvané nad střechu. JIž jsem to koumal nikde žádný binec, v jednom místě ntrhnuté těsnění, ale když jsem při zvařeném okně vylil petku vody na šíbr a poté otevřel, nikdy nebyla známka vody pod šíbrem.

Co by se s tím dalo dělat abych zjistil odkud to teče?

Od: mzxy
Datum: 04.08.16 16:01

kropit to tak dlouho až to někde prosákne

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.08.16 17:20

Předřečník má pravdu, jen to takhle může taky trvat věčnost - to je jako když občas někde zateče střechou do domu - nikde nic není vidět a přece občas na půdu teče. Příčinou je většinou určitý směr deště nebo vítr zafouknuvší vodu ze "správného" směru. Odhalení se dá někdy pomoci stříkáním hadicí nebo wapkou z různých směrů.

Ohodnoceno: 2x

Od: seval
Datum: 12.08.16 20:52

Dobrý den,

včera pršelo a jak jsem přišel do auta bylo to kolem střešního okna zepředu mokré. Je nejspíš špatné to těsnění.

Dá se někde na opel tigra r.v.1999 koupit? Případně jak by jste řešili můj problém, jak to opravit či zalepit?

Děkuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.