Stání na zeleni - na hlíně

Od: Datum: 01.08.16 20:21 odpovědí: 1 změna: 01.08.16 22:15

Ahoj, parkoval jsem na takovém vyježděném kousku hlíny. Samozřejmě, byla to chyba a dostal jsem za stěrač pozvánku k MP. Prošvihl jsem ale termín a tak věc spadla do správního řízení? Přišlo mi předvolání a to jsem koukal. Nikoliv na odbor dopravní, ale na životní prostředí, protože město má ve vyhlášce zakázáno stání na zeleni. Našel jsem na stránkách města, že město zatravnuje tyto plochy a že hrozí až desetitisícové pokuty.

Mám podat vysvětlení. Co s tím? Uznávám chybu, ale nechci platit desítky tisíc

Prosím, poradtě, čím u podání argumentovat, aby to bylo co nejlevnější a zda se mohu vyhnout placení 1000Kč za správní řízení, nebo ještě nebylo zahájeno, pokud je to teprve výzva k podání vystvělení?

Díky za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.08.16 22:15

Těžko radit, ale vy jste se prachsprostě vybodnul na předvolání k MP a tím jste si zavařil. U měšťáků by jste to ukecal, nebo dostal 200 Kč, ale nyní máte problém. Je mi líto, že vám neradím, ale vzniklou situaci jste si zavinil jen sám.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.