Doporučte navigaci do auta

Od: Datum: 25.07.16 16:03 odpovědí: 2 změna: 25.07.16 19:51

Rádcové, kupovali jste někdo v poslední době navigaci do auta? takovou tu, co se přicucne na sklo? Mohli byste mi doporučit značku a typ? moc se v tom neorientuji, děkuji!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: navigator
Datum: 25.07.16 16:28

Dobrýá den. Řešil jsem tuto zapeklitou situaci před půl rokem. Měl jsem v ruce TomTom a všechno možné, mohl jsem dát i více peněz, protože navigaci potřebuji v práci a jezdím s ní každý den, proto jsem chtěl do nejlepší. Šlo by o snadné ovládání a o co nejrychlejší odpověď např.na zmáčknutí tlačítka. Ve finále vyhrál Garmin a jsem s ním maximálně spokojen.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.07.16 19:51
avatar

To, co se přicucne je držák, navigaci do něj uchytíte ;) Důležité je, k čemu bude sloužit, může to být tablet nebo chytrý telefon s modulem GPS (není potřeba SIM) v ceně kolem 2000 Kč, Garmin 42 asi o stovku levnější. Pokud potřebujete na práci (optimalizace trasy, více průjezdných bodů) pak cena kolem 4-5 tisíc (Garmin). Důležité jsou také mapy a jejich rozlišení. Mapa Evropy nenajde číslo popisné v Horní-Dolní a ošizená mapa Evropy nezná letoviska v Chorvatsku nebo nájezd na trajekt ve Švédsku. Budete se muset kousnout a trochu se zorientovat. Jinak budete mít problém tu navigaci vůbec používat.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.