Š fabia imobilizer

Od: Datum: 17.07.16 15:26 odpovědí: 2 změna: 17.07.16 15:38

Zdravím,poraďte prosím.Nevědomky jsem se pokusil nastartovat fabii 1,4i/2005 našeho dědy náhradním klíčem bez přihlášeného čipu a zablokoval jsem imobilizér tak,že nejde nastartovat ani originálním klíčem.Na palubce bliká kontrolka imobilizéru(oranžové autíčko s klíčkem vespod).Už jsme skusili i na pět minut odpojit autobaterii a taky 10krát otočit klíčkem-a nic.Stále bliká kontrolka,startér točí,ale nechytá.

Za radu moooooc děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.07.16 15:35
avatar

budete muset v okolí vašeho bydliště najít někoho s Vagem kdo vám ty klíče přihlásí

i když já si myslim že problém bude jinde startováním neorigo klíče by se to rozghodit nemělo

ten origo klíč neni možný že by se z něj stratil ten immo čip?

neupad ten origo klíč třeba na zem? pádem se dokáže ten čip v klíčku poničit

bude to chtít diagnostiku

ještě bych důkladně prohlídnul pojistky

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jezevec*
Datum: 17.07.16 15:38

Na originál klíči bys měl mít kod imobilizéru, nebo ho dali dědovi, když si auto kupoval. Nevím, jestli to funguje i u Fabie, ale u Hyundai je postup v tý tvý situaci následující:

1. jednotliva cisla kodu zadate otocenim klice do polohy "ON" a pote zpet do polohy "OFF", po celou dobu manipulace s klicem v zapalovani bude varovna kontrolka imobilizeru blikat. Napriklad, otocite-li klicem jedenkrat, zadate cislici "1", otocite-li dvakrat, zadate cilslici "2" atd. Obsahuje-li vsak Vas kod cislici "0" musite otocit klicem v zapalovani desetkrat.

2. Vyckejte 3-10 sekund.

3. Zbyvajici cislice Vaseho kodu zadejte stejnym postupem jako v boech 1. a 2.

4. Pokud jste uspesne zadali vsechna ctyri cisla Vaseho kodu, otocte klicem v zapalovani do polohy "ON" a zkontrolujte zda kontrolka imobilizeru sviti. Od teto chvile se musite pokusit nastarovat motor vozidla behem 30 sekund. Po uplynuti 30 sekund se Vam jiz nastrtovat nepodari.

5. Pokud vsak kontrolka imobilizeru blika po dobu 5 sekund, musite se pokusit nastartovat motor zopakovanim celeho postupu. Budete-li nuceni vyuzit nouzoveho startovani, konzultujte vzniklou situaci co nejdrive v autorizovanem servisu vozu Hyundai.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.