Atorádio - mp3

Od: Datum: 17.07.16 09:58 odpovědí: 6 změna: 17.07.16 18:56
Ahoj, prosím o radu, mám v autě autorádio a přehrávám na něm přes paměťovou kartu mp3ky, většina z nich jde přehrát bez problémů, ale některé se nespustí, zobrazí se jen název a písnička přeskočí, v PC přehrát jdou. Někde jsem četl že nějak pomůže přeformátování z této mp3 do jednodužší mp3 ale nevím tomu hlavu ani patu, poradíte mi prosím někdo? Děkuji.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 17.07.16 11:57

uveďte přesný typ autorádia - třeba najdeme návod, kde bude uvedena komprimace (zhuštění dat) pro přehrávání. Předpokládám, že některé MP3 máte provedeny do formátu, který rádio nebere...

doplněno 18.07.16 09:00:

Jak uvádí kolegové - MP3 může být různé komprese a záleží tedy na kvalitě záznamu a případných chybách. Sám výrobce přehrávače uvádí v manuálu níže.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.07.16 12:44
Je to SENCOR Scd-5085mr
Od: mkat®
Datum: 17.07.16 15:35

Pesničky ktore ti autorádio nechce prehrať sú v inom formáte.Tvoje auto rádio prehrá len normálne cd a mp3.Iný formát neprehrá.Počítač ti prehrá aj iné formaty.Daj kartu do počítača a zisti si v akom formáte sú nahraté pesničky ,čo nejdú.A tie potom nahraď mp3 formátom.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 17.07.16 15:51

Všechny mám v mp3, ale už jsem přišel na to že to bude nejspíš přenosovou rychlostí

Od: hm®
Datum: 17.07.16 16:31

To bych si spíš tipnul, že to bude variabilní rychlostí. Staré mp3 měly rychlost pevně danou pro celou písničku, novější formát rychlost přizpůsobuje potřebám záznamu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.07.16 18:56
Jakou kapacitu ma pametova karta? Některé autoradia maji nad 16GB nebo nad 32GB problem.
Jaky format ma pametova karta? Treba TV nektere neprehraji flashky ve formatu Fat32 ale jen NTFS.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.