Vrzání při průjezdu nerovností v malých rychl

Od: Datum: 14.07.16 22:49 odpovědí: 6 změna: 15.07.16 19:36
Dobrý večer, mám Škodu Fabii 1.4 63kW, najeto 45 tis. km. Všiml jsem si, že při průjezdu nerovností to vrže a myslím si, že to dělá více ve vlhku. Zvuk je takový gumový (plastový) vrzání. Dělá to zájména v malých rychlostech do 40 km v hodině. Nevíte co to může být? Auto je rok a půl staré. Díky moc.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fik
Datum: 14.07.16 23:11

Možností je víc,od spodního čepu,po gumové uložení stabilizítoru až po utržený silentblok v rameni. Rovněž to může dělat i vrchní uložení tlumičů. Že je rok a půl staré nic neznamená,poškodit se na našich silnicích může velmi rychle

Ohodnoceno: 0x

Od: fabia2
Datum: 14.07.16 23:12
Ujede to 1000 km? Jsem s tím teď v zahraničí.
Od: fik
Datum: 14.07.16 23:18

Tak to těžko říct když to nevidím,ale pokud to nějak hrozně nemlátí tak si troufnu říct že ano

Od: fabia2
Datum: 14.07.16 23:22
Na normálním asfaltu při rychlostech nic není slyšet ale na těch schodech to vrže a zda se mi, že to dělá i při přidání plynu na dvojku a přidám plyn tak tam něco zavrže ckavne.
Datum: 15.07.16 07:14
Me takhle vrzal na fabce stabilizator. Po vymene ok. Pokud to je ono 1000km to ujede.

Datum: 15.07.16 19:36

Taky jsem před rokem měnil stabilizátor a zapoměl jsem ho při montáži namazat silikonovým olej.A najednou stabilizátor začal strašně vrzat.Po namazání přestal stabilizátor vrzat.Vše je ok. ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.