Leasing možnost napsaní do techníckého jako u

Od: Datum: 10.07.16 15:16 odpovědí: 2 změna: 13.07.16 21:15

zdravím ,

kámarad chce Leasing kde se dá on napsat jako uživatel auta existuje něco takového popřipadě mohl by jste mi napsat firmy které tohle nabizejí

doplněno 11.07.16 16:52:

tak jsem se seknul kamárad chce operativní leasing

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 13.07.16 09:56

první část - každý leasing se řeší způsobem, že vlastník je leasing.spol a uživatel konkrétní osoba.

druhá část - operativní leasing je vlastně pronájem na smlouvu

Obě varianty jsou podobné s rozdílem, že v první platíte 8 let a máte pak ve vlastnictví šrot za pár korun nebo platíte 3 roky a máte vždy "nový" vůz, který nikdy nebude váš.

doplněno 13.07.16 21:40:

@tomasjezisek - máte prostor - já se snažil vysvětlit pojmy - že je operativní leasing majetkem firmy a nikdy nebude majetkem uživatele, uživatel je uveden ve smlouvě - nebude tedy v TP - to mi z věci vyplývá.. Každá firma však může mít jiné podmínky, proč tedy na obecný dotaz (ne moc konkrétní) odpovídat konkrétně?

Ale máte možnost mne opravit a budu rád, když se dozvím něco nového.

Hezký večer.

Ohodnoceno: 0x

Od: tomasjezisek
Datum: 13.07.16 21:15

Dobrý den, nezlobte se na mne, ale toto je odpověď hodná politika, sice oceňuji Váš jistě dobrý úmysl, ovšem otázka zněla trošku jinak, a ta bohužel zodpovězena nebyla. S pozdravem Tomáš Ježišek

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.