Hadice sání Honda Civic 1,4i, motor D14A2

Od: Datum: 06.07.16 00:04 odpovědí: 1 změna: 06.07.16 08:12
avatar

Náhodou jsem zjistil, že hadice sání vzduchu (mezi filtrboxem a škrtící klapkou) je v části "harmonika" značně zteřelá a že tudy může pronikat nečistý vzduch, tak jsem tu "harmoniku" celou natěsno omotal "stříbrnou" opravnou páskou a na koncích zajistil stahovací páskou. Snad to vydrží... Současně jsem si všiml, že dále směrem k motoru je na spodní straně vyústění pro jakousi uzavřenou fajfku orientovanou směrem vzhůru. Jen pro zajímavost: k čemu to slouží? Neusazuje se v tom nějaký sajrajt a nemá se to případně sejmout a vyčistit?

Děkuji


doplněno 07.07.16 00:14:

Děkuji za informaci, ale nebude to asi ten správný příklad. Nic nesvědčí o tom, že by záslepka byla odřezávána, je to určitě orig. sestava. Dnes jsem tu fajfku dokonce odmontoval, není na ní nic pozoruhodného, tak jsem ji zase vrátil a upevnil.


doplněno 08.07.16 09:55:

Tak už toto téma můžeme uzavřít:

Jedná se o "tlumič" hluku ze sání.

Děkuji za snahu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.07.16 08:12

Je to tým ´že jedná súčiastka sa používa na viac typov motorov.Kde je potrebný ten vývod,tak sa záslepka odreže a nasadí niejaká hadica,alebo čidlo podľa toho ako je to prispôsobené.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.