Nefunkcni klima-zaruka?reklamace?

Od: Datum: 29.06.16 10:39 odpovědí: 6 změna: 04.07.16 20:23
Dobry den,poradte mi prosim,zda mate zkusenost.Kopil jsem auto z bazaru(16dni zpet),4 roky stare a prestala jit klimatizace-zjisteno unik chl.soustavy chladicem klimy.oprava cca5000tis? orientacni cena.Mohu tuto opravu pozadovat po bazaru?vztahuje se nejaka pravni ochrana?zaruka?na klimu? Auto stalo 190tis.trojkove berlingo. Moc dekuji za reakce.Pepino
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.06.16 11:24

požadovat můžete leč šanci na ůspěch moc nevidim

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.06.16 12:28

Píšete, že přestala fungovat, s toho dovozuji, že při koupi chladila. To asi reklamovat nepůjde, není to skrytá vada.

Od: pepamaly
Datum: 29.06.16 12:52
Kdyz jsem to kupoval nebyli takova vedra,tak jsem tomu nevenoval moc pozornosti-spis mi prijde ze ji na rychlo doplnili aby v den prodeje fungovala!ale dokazte jim to!no kazdopadne pocitam ze si to zacvakam a bazar by se mi vysmal jako bych reklamoval pichlou gumu.
Datum: 29.06.16 15:08

Asi tak nějak.

Od: parmen
Datum: 29.06.16 20:34

Tak to hodně štěstí. Já měl auto z ESA u kterýho to po měsíci totálně nefungovalo. Zapnul jsem asi desetkrát. Ptal jsem se jestli to mám po koupi prověřit a prej že jo. Reklamace zamítnuta.

Od: pol
Datum: 04.07.16 20:23

Mám s esama podobný zkušenosti. Nikdy víc! Po nákupu je zákazník přestává zajímat, arogantní hovada

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.