Nesepne ventilator chladiče škoda felicie

Od: Datum: 22.06.16 22:02 odpovědí: 6 změna: 23.06.16 20:05

při stání v koloně se mi nesepnul ventilator chladiče( dle teploměru) a při zaparkování jsem zkusil natvrdo připojit přes baterku drát na ventilátor ten se rozběhl,tudíž čidlo,a termostat by měl být v pohodě,a tedy jsem zkusil pře zkoušečku zda jde proud do kabelu,a proud do kabelu nejde,Pojistku jsem vyměnil,a problém je stále.Díky za každý napád

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.06.16 22:15

No někde bude přerušený drát (studený spoj)*nevi* Nejrychlejší: hned vedle je alternátor ten má stálí proud tak přes pojistku natáhnout

doplněno 23.06.16 20:48:

Ježiš lidi vždyť píše že pojistku,čidlo zkoušel a nejde mu tam proud(jinak je to pojistka s klaksonem, tak troubí?)Než tahat novej drát od pojistek tak raději ten proud vzít někde s toho mot.prostoru.Ten samostatný vypínač jsem si dal také do favorita poté s tím jel synátor první nechal svítit světla poté chtěl dobít baterku tak nechal nastartované a auto hledal v páře samo že nová hlava... od toho tam je to čidlo

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.06.16 22:21

pokud proklemuješ dráty na čidle na chladiči a ten se rozběhne je v háji spínač na chladiči

pokud se nerozběhne měříme dráty na čidle na jednom je 12V stálých a druhej de na ventilátor

pokud tam napětí neni musíš jít do pojistkovky a pokoumat jestli nejsou vyhnilý konektory nebo si to plus do spínače natáhni přímo z baterie a ved to přez 15A pojistku

další možností je si namontovat svůj vlastní spínač ventilátoru

Od: adi
Datum: 22.06.16 22:22

Dobrý den. U benzinu: pojistka, čidlo, ventilátor. U nafty je ještě relé. Pokud máte benzin, jde proud na čidlo nebo nejde? Zkuste propojit dráty na čidle.

Datum: 23.06.16 04:33
Mam benzin,proud na čidlo nejde.
Od: vaclav01
Datum: 23.06.16 07:16

Ani, kdyz zapnes klicek i když by tam měl jít proud pořád? Co třeba pojistka.

Jsou tepelný spínače na určitou teplotu.

Ventilátor mám taky napojený přes relé a přepínač napojený na spínačku, přepínač mám v řadě u výstražných světel, symbol vytápění sedače, kontrolku mám na palubovce u zapnutých pásů, asi jsem tam nemusel nic upravovat a mám ještě další dva přepínače možná na víc dole pod palubovkou, jednym vypnu úplně proud do ventilátoru, přotože někdy zapne ventilátor spínač na chladiči a druhym přepínačem vypnu kontrolku na palubovce, protože se řpi větší rychlosti nebo při větru roztočí ventilátor a ventilátor začne vyrábět proud.

Ohodnoceno: 0x

Od: adi
Datum: 23.06.16 20:05

Dobrý den. Když nejde proud na čidlo, zkuste pojistku.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.