Zapis alu kol

Od: Datum: 19.06.16 20:18 odpovědí: 10 změna: 20.07.16 15:27
Dobry vecer,nevite nekdo na jakem urade zapsat alu kola?musi to byt urad v kraji na kterem je auto naposledy prihlaseno nebo muzu zajít na urad v mem bydlisti?auto je totiž na me prihlaseno na me v praze a ja sem z jiznich cech,budu muset kola zapsat v praze nebo mužů u me v kraji?děkuji za radu
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: maraf
Datum: 19.06.16 21:00

Auto na mě přihlašoval byvalí majitel v Praze,já jsem ale z jižních čech,budu muset tedy na uřad v Praze nebo u mě v kraji,vim že od nového roku to nějak měnili,tak v tom mam trochu hokej.Díky

Datum: 19.06.16 21:09
avatar

Nevím já bych šel na matriku!?Vážně-na dopravním odboru místně příslušného úřadu! Auto se přepisovalo v Praze nebo jste tam měl i TB a nyní bydlíte v JČk nebo se tam jen přepisovalo na Vás dle bydliště majitele před Vámi?Pokud se připisovalo na Vás tak můžete spíše musíte na Vás místně příslušný úřad,pkd jste bydlel v Praze pak musíte převést na Vás do Vašeho současného bydliště a pak opět v současném!

Minulý měsíc jsme kupovali - převáděli auto v Pacově (ok.PE) a pak se něco dalšího řešilo přímo na úřadu v JH (naše bydliště!)


doplněno 20.06.16 16:31:

To by se potom VŽDY muselo za něčím někam cestovat a ty bys musel až budeš prodávat kupci z Opavy jet s ním do prahy!Což je ...Pže někdo skonil registr,musí new majitel na úřad kde bylo vedeno,přehlásí na sebe a úřady agendu zašlou do příslušného místa,pro tebe nevím kam takže třeba z té Phy do JH! jasné?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maraf
Datum: 19.06.16 21:37

Auto se přihlašovalo v Praze protože tam má původní majitel vozu trvalé bydliště,já mam trvalé bydliště v jčk,vim právě že od nového roku se musí auto přihlasit na uřadě kde bylo naposledy hlášeno,tudíž si nejsem jist zda i změny v TP se musejí provádět na uřadě v Praze nebo v mém bydlišti.

Od: mzxy*
Datum: 20.06.16 17:05

auto je přihlíášeno tam, kde má evidovaný - přihlášený provozovatel aktuální trvalý pobyt...

kdo je psán jako provozovatel? Jan Novák z Brna? Pak je auto přihlášeno v BRNĚ...chápete?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: blocek2
Datum: 20.07.16 07:43
Líbí se mi, jak radite a při tom nic nevíte, ke kolům, která nejsou zapsána v TP je potřeba tipovy list ;) těžko sehnatelny ke starým z páte ruky. Někde jsem taky našel odpověď na evidenční kontrolu, už se nedělá na jméno, už je prostě jen evidenční kontrola, prosím vás, když chce někdo radu, dejte mu ji, ale aktuální.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: cicko*
Datum: 20.07.16 08:44

Dotaz je na místo, kde lze provést zápis a ne ne na to, jak těžko je k sehnání typový list! Vaše poslední věta by měla platit i pro vás.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: blocek2
Datum: 20.07.16 15:21
Dotaz je, kde se dají zapsat, tím pádem mu dáte neúplnou informaci, super rada. Jen ať tam jde jak pitomec, kde pak zjisti, ze potřebuje typový list a budem sem psát znova, kde ho může sehnat.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mzxy*
Datum: 20.07.16 10:06

blbecek2 - typovýž listr se píše s "ypsilon"

písemný projev je vnější formou myšlení

evidenční kontrola se bude dělat na jméno tak dlouho, dokud se nezmění vyhláška, podle které protokol z evidenční kontroly obsahuje jméno provozovatele vozidla

Jsi hlupák, a teď to o sobě konečně víš

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nasel
Datum: 20.07.16 10:50

Tak vidíš. Našel jsi rodného bratra. Ani to nedalo moc práce.

Jen login změň na blbecek1

Ohodnoceno: 0x
 
Od: blocek2
Datum: 20.07.16 15:27
Další borec, co je za PC tvrdej ;) Překlep se stává i v lepších rodinách,evidentne mas super písemný projev, ale neznas novou vyhlášku ;) blbecek1 k tobě sedí, jak prdel na hrnec, s tím, že já se vzdávám a s inteligentním člověkem se nedohaduji. A pan blbecek3, to je mi ale borec.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.