Výbrus babety 210

Od: Datum: 19.06.16 17:56 odpovědí: 6 změna: 21.06.16 00:50

Dnes jsem demontoval válec a píst z babtey 210. Zjistil jsem jeden pístní kroužek připečený v pístu,takže se ve válci nerozevíral a potom vydřenou část ve válci viz foto. Mám otázku kolik stojí výbrus a jak to většinou bejvá jak dlouho se na to čeká.Jestli ten výbrus je složitá práce .Samozřejmě myslím tím ,že to dám do servisu a nebo nějaké firmě co opravuje auta apod.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.06.16 18:55

V autoopravně nemají na tak malé průměry brousící stroje.Musíš si najít motoopravnu.

Doba opravy je vždy po dohodě se zákazníkem.Babety jsou dvacet let vyběhlý typ a těžko se budeš domlouvat.

Jinak - šikovný soustružník to zvládne na soustruhu,musíš mít už dopředu píst,aby měl podle čeho nastavit nástroje.Měl jsem na fichtlu výbrus udělaný na soustruhu a rozdíl žádný,pouze zkraje více oleje do benzínu a nehonit než se zajede.

Ostatně dříve se motory zajížděly.Alespoň tisíc i dva kilometrů polovičním výkonem než si motor sedl.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.06.16 19:01

Tak cena je okolo 500 kč+druhý píst,kroužky,čep cca 1000kč.Čeká se :asi jak kde většinou do 14 dní.Tady je i video http://vybrusyvalcu.cz/tag/vybrus-valce-babetta/

Datum: 19.06.16 19:06

Dával jsem výbrus na babettu před měsícem. Výbrus,píst,kroužky,čep a segerovky na čep platil jsem 550Kč. Trvalo to 14 dní ,měli toho moc.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.06.16 19:47
Dável jsem na výbrus válec 210 k Růžičkovi do Strašnic 650 kč . Mohu doporučit.
Profík mezi jawaři známá a uznávaná osoba.

Od: mzxy
Datum: 20.06.16 19:54

v Příbrami je MOTO - POH Čedík, tam je válec s výbrusem výměnný způsobem za 650-800 Kč, cena je dnes možná vyšší, samozřejmostí je nový píst s kroužky a čepem

byl to originální válec, žádná čínskopolskoturecká replika, píst s kroužky snad z Buzuluku Komárov který je vyráběl...vše je kvalitní a Babča jede jako pila

Datum: 21.06.16 00:50
Čedík Příbram mohu z doslechu také doporučit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.