Potize s motorem

Od: Datum: 16.06.16 17:12 odpovědí: 6 změna: 16.06.16 19:31

Dobrý den,odeslo mi palivove cerpadlo a davalo se tam nove pred 14 dny.od te doby mi zlobi auto,respektive nastartuju v pohode,bzuceni cerpadla slysim,ale pri jizde mi auto pri rozjizdeni zacne obcas nekdy skakat a pri zarazeni rychlosti z 1 na 2 mi obcas motor zhasne cili vypne a hned opet naskoci a to same se deje pri zarazovani rychlostí z 2 na 3 a nebo naopak.kdyz si pribrzduju kvuli kolone nebo kvuli prednosti v jizde,tak motor opet znova vypne hned naskoci.kdyz chci uplne zastavit,stane si toto:dam nizsi rychlost a zacinam brzdit a uz zastavuju,tak motor uplne vypne a uz nenaskoci.chci opet nastartovat,ale s tou tehdenci,ze to nejde napoprve a musim nekolikrat to zkouset a mam s tim hodne velke potize a nekdy musim dat jednicku,aby se mi to povedlo,jinak to vubec nenastartuju a neodjel bych.dale se mi to stava,kdyz chci couvat a je to ten sami problem,ktery jsem uvedl ted pred par radky nahore a kdyz se to povede,tak motor bezi sotva stezi a prijde mi,ze se dusi a nechce mu fungovat a mam problem vubec zaparkovat.dekuji a verim,ze mi poradite´,pac jsem uz z toho bezmocny a nikde mi nedokazou poradit poradne.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 16.06.16 17:19

Dobrý den. Zajedete tam, kde "se davalo nove cerpadlo" a zreklamujete práci.

doplněno 16.06.16 17:50:

Možnosti jsou různé, ale řekl bych, že pokud to jelo před výměnou čerpadla a po výměně se vyskytl problém, nebude to jen tím filtrem... - ale držím vám palce *palec*

doplněno 16.06.16 18:24:

Bych se zaměřil na svíčky - rozdělovač. Nepřehodili jste kabely?

Ohodnoceno: 0x

Od: leoskloubek
Datum: 16.06.16 18:05

Předtím to jezdilo a teď to blbne a to jsme menili i žhavící svíčky a i tak to blbne.uvidíme

Datum: 16.06.16 17:31

Zkuste jako první vyměnit palivový filtr,Pokuď je palivový filtr zanesený nečistotama,tak způsobuje že jde málo benzínu do motoru.Potom auto skáče a muže zpusobit i chcípání motoru.Jo a ještě zanesený palivový filtr,zkracuje životnost palivového čerpadla. ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.06.16 17:38

ok dekuju

Datum: 16.06.16 17:47

A je pravda,ze mi pal.filtr pri vymene pal.čerpadla nemenili

Datum: 16.06.16 19:31

bylo by fajn napsat o jaké auto a motor jde.. podle vašeho psaní jde asi o naftu, ostatní radí ohledně benzínu...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.