Fabia 1 dekl motoru

Od: Datum: 15.06.16 19:57 odpovědí: 5 změna: 16.06.16 11:45

Prosím poraďte jak sundat černý dekl nahoře na motoru. Nikdy jsem to neviděl zespod jsou tam jakési "kolíčky" 3 rohy jsou volné ale v pravém rohu k chladiči se dekl ani nehne a kolem znaku už je plast trochu prasklý..

Nefunguje mi správně automatické svícení. Prvních pár dní bylo vše ok, prodejce samozřejmě neví jak to je zapojené on to nedělal.. Naběhnou jenom parkovačky a zadní světla ale potkávačky ne. Nějaký nápad co mohlo kde odejít? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.06.16 20:37

Relátko denního svícení bývá v interieru pod plasty zespod palubky, v okolí přepínače světel. Odchází to relátko, je navolno a vyklepe se z dps - studeňáky, většinou to stačí propájet. Jednou jsem to dělal známému a od té doby poradil dvou dalším lidem a bylo to ono ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.06.16 21:50

Kryt motoru má jeden šroub pod znakem "Škoda", je třeba krytku vypáčit, další je přístupný vpravo nahoře; vyndáte předem i měrku oleje...

doplněno 15.06.16 21:55:

Je to různé podle typu motoru, třeba tady jsou dvě malé krytky k vypáčení...

doplněno 15.06.16 21:56:

http://shared.autorubik.sk/up…Skoda-Octavia_2001_14-MPI.jpg

Ohodnoceno: 0x

Od: duff
Datum: 16.06.16 00:07

děkuji, já mám tento dekl ;) pod znakem jsem nic nenašahal ale okolo něj to drží nejvíc

http://img.sbazar.cz/big/2016…/574b0f9a68605bde06340200.jpg

Datum: 16.06.16 01:10

U F1 kryt motoru drží jen na plastových čepech. Nesmíte se bát a prostě za ten plastový dekl trhnout. Tím jej oddělíte. Montáž se pak provádí zase naražením. Žádný šroub ani nic podobného tam není.

Jinak jak již bylo řečeno, tak s Vašim problémem Vám to nějak nepomůže. Pod krytem není žádné vedení, které by nějak se svícením souviselo.

Ohodnoceno: 0x

Od: duff
Datum: 16.06.16 11:45

Dobry den,

​dekuji za Vasi odpoved. Prisel jsem z nocni a bez nejakeho soucitu zabral :) kryt je dole a muzu zkontrolovat co chci. Problem ve svetlech budu hledat v pojistkovce a dratech ne v motoru nebojte :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.