Autoškola- Stresy

Od: Datum: 13.06.16 20:18 odpovědí: 9 změna: 14.06.16 10:02

Chtěl bych se zeptat jak zahnat ty nervy stresy když budu dělat zkoušky z autoškoly? :-/, kvůli těm stresum a nervům jsem nedal autoškolu 2 a strašně se moc zato stydim :/, věřil jsem si a stejně se to pokazilo :(. Strašně stresuju s komisaře nedokažu se vůbec soutředit :(. Co mám dělat? znova vyhořet nechci :(. Když jezdim jen s učitelem jen zkouškový jízdy tak mi to jde a jsem v pohodě ale jak mají být zkoušky jsem uplně ztoho mimo :(, jak se to dá řešit? :/, jak vyřešit ty stresy? je nějaká možnost nějaký tabletky něco počem budu víc se soutředit a nebudu mít stresy? existuje něco? děkuju. Věřil jsem si že to dám na 1 a ono nic :(. Je něco počem budu víc uvolněný? moc mi na papírech záleží :(. Děkuju.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.06.16 20:21

Tak pokud máte strach ze zkoušky z autoškoly, tak pak nemáte na silnici co dělat. Současné silnice vyžadují řidiče, co se hned ze všeho nehroutí, provoz na nich je dost na nervy i bez zkoušek. Tabletky nebrat, oblbují a za volant se nehodí. Takže chcete-li mít řidičák, nesmíte se zkoušky bát.

doplněno 13.06.16 20:38:

Davide, ale to s tím všechno souvisí. Za volantem nesmíte mít strach... ani z nějakého komisaře. Zkuste se při zkoušce plně soustředit jen na jízdu. Jakoby tam komisař vůbec nebyl. Nevnímejte ho. Jinak poradit neumím.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.06.16 20:25

Ale já nemám strach z autoškoly tady nikdo nepsal že mám strach. Psal jsem tam že když jsem s učitelem v tom autě tak jsou ty jízdy v pohodě, problém je když jdu ke zkouškám tak to skazim kvůli stresum a těm nervum oto jde. Ale ty nervy a stresy maj ztoho komisaře ne protože jezdim a mám ztoho strach, já jedim rád, ale komisař je hodně přísnej tak toho se bojim aby mě za každou kravinu nevyhodil z auta nebo si nevybral nějaký blbí místo kde mě potopí

Datum: 13.06.16 20:29

Jde jen oto jak se nato psychicky připravit :-/.

Datum: 13.06.16 20:44

Joto mi kamarád taky říkal at dělám že tam není skusim to

Od: paw®
Datum: 13.06.16 20:26
Kdyz nedas autoskolu, jak chces udelat vyucnak/maturitu? Tabletky exiwtuji, ale prozmenu utlumuji, takze nic.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.06.16 20:26

Vyučenej jsem. Střední školu hotovou mám

Datum: 13.06.16 21:43

Pokud jsi trémista-asi máš smůlu.Do krachu firmy s náma dělal kluk,no kluk,asi tak 40 let? a údajně dělal celý kurz 10 a nikdy neudělal. Takže pokud to nepůjde asi nebudeš jedinej -jedině pokud by se našel (dnes asi neee) přístupnej komisař tak na tebe bez tvého vědomí (rodiče,sourozenci,kolegové,)udělat habaďůru abys nevěděl že dělaáš zkoušky

Datum: 13.06.16 23:32

Předpokládám, že děláš osobák. No co, to vypadá jako jízda v autoškole s učitelem, ne? Až si po zdárně provedených zkouškách sedneš za volant sám, to bude zase jiné kafe. To normálně do toho sedni jako obvykle, učitele už si všímat jakoby nebyl, a komisař bude sedět vzadu a dávat Ti pokyny, kam si přeje abys směr své jízdy namířil. Prostě jen povezeš cestujícího vzadu navíc, proč se stresovat? On také na to svého času zkoušky dělal, dělal i zkoušky na komisaře, a také ho při to někdo kontroloval. Uvědom si, že ti komisaři jsou také lidé, a vůbec. Vůbec bych se tím nevzrušoval, nač také. Pravda, zákon a teoretické otázky z údržby se dají naučit, jízda jikoliv, ta je vždy jedinečná.

Ono se to ale dobře mluví, co?

Od: asd1
Datum: 14.06.16 10:02

Zvládat stres a trému patří k řízení - počkej až povezeš novou slečnu :D

Ber to tak že o nic nejde, max. tě zase vyhodí a budeš opakovat. Komisař je jen pasažér který ti říká kudy máš jet, tak v klidu jeď, koukej na značky aby tě nenavedl do zákazu atd.

Můžeš si to v duchu přehrávat, představovat si nejpřísnějšího komisaře a fígle kterýma tě chce nachytat a jak na to budeš reagovat. Prostě i kdyby na tebe řval a skákal po kabině tak v klidu pojedeš pohodovou jízdu podle předpisů ;)

Prostě se vystavuj stresu jak v představách tak v reálu a ono se to zlepší - jde to natrénovat...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.