Stočený tachometr o 500 tis km

Od: Datum: 10.06.16 20:34 odpovědí: 11 změna: 28.06.16 12:13
Dobrý den, chtěl jsem prodat auto ale zjistil jsem, že je stoceny o půl milionu. Můžu ještě po 5 letech od koupi něco vyřešit? Mám od cebie, že to stocil když byl on majitel.a kdybych auto prodal jde to za mnou? Díky
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 10.06.16 20:42

Údaje o stočení uveďte do kupní smlouvy s tím, že jste auto takto již zakoupil. Resp. Takové auto asi nikco moc nekoupí. Jaké auto to je a kolik má najeto? To musí být extrémně kvalitní, že to vydrželo.

Ohodnoceno: 0x

Od: kevin2603
Datum: 10.06.16 20:44
Je to Octavie 2005 77 kW
Od: asd1
Datum: 10.06.16 21:07

S bývalým majitelem těžko něco řešit... Do smlouvy napiš stav tachometru a pravděpodobně stočeno, pak budeš krytý. Mně osobně by nezajímal nájezd ale aktuální stav auta. Akorát auto momentálně nesháním a navíc Oktávka mi nevyhovuje. Bohužel pro tebe většinu lidí nezajímá stav auta, ale kolik má na tachometru a jak je naleštěný...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.06.16 21:10
Ale tak o 500 TIS je hodně, já bych to taky nekoupil,
Od: asd1
Datum: 10.06.16 21:13

Tak vidíš, patříš mezi typické čechy ;) Proto nepiš o kolik je stočený, ale jen to pravděpodobně stočeno. Vyčisti interiér, nalešti a on to někdo vezme...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.06.16 21:20
Tak kdyby to bylo o sto tak neřeknu, ale o půl milionu:-D A co stim bývalým majitelem? Dnes už to je trestný čin. A můžu dokázat, že to bylo stoceno v době kdy on byl majitel
Já to koupil 6/2011
Datum: 10.06.16 21:43

Jsi hejl, který při koupi naletěl, teď si patrně následně kupující udělal test a vytřel ti tady tímhle papírem zrak. Na tvém místě bych chodil kanálama.

Datum: 10.06.16 22:30

Každá prodávaná věc má svého kupce!,jednoduše do popisu technického stavu při KS napište najeto -dle tachometru xxx km skutečně odhadem xxxxxxxkm a budete i když si nechá prověřit po koupi krytý! Nikde nemusíte uvést skutečnost že víte o stočení o půl mega .

Datum: 10.06.16 21:30
Mazec , po 5 rokach je vse promlcene.
Ktomu to mohl pretocit klidne bazar a majitel o tom nevedel nechal jste se krasne osulit.
Bud to ted priznate , nebo budete delat , ze nic nevite.

Od: anicra
Datum: 17.06.16 16:01

Dobrý den, prosím, ozvěte se mi na email (ana.rackova@gmail.com), možná bych Vám mohla pomoct.

Datum: 28.06.16 12:13

Jde o trestný čin podvodu,podal bych trestní oznámení.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.