Upravený motor a 100 oktanový benzín

Od: Datum: 03.07.16 20:50 odpovědí: 1 změna: 03.07.16 21:10
Zdravím. Máte s tím někdo zkušenost? Mám kawasaki z roku 1991 je to 500ccm dvouválec s karbcema, je tam sportovní vačka, otevřený filtry, upravený svody a určitě budou i poladěný karburátory, dělal to někdo předemnou v Rakousku... Normálně ten motor má 29.9kw, ale dělaly se stejné motory které měly z výroby 37kw,můj motor má podle papírů co jsem k motorce dostal 65 koní, takže asi 48kw. Co s tím udělá 100 oktanový benzín, myslím že když je takto upravený motor, tak by to s tím mohlo jet o něco líp, ale na spotřebu to asi vliv mít nebude, když je to karbec, nebo jo? Ne že bych nějak extra řešil spotřebu u motorky, spíš jsem jen zvědav a hlavně mě zajímá jestli to tam lít nebo ne? :)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.07.16 21:10

Jelikož máte systém přípravy směsi a časování zapalování čistě mechanický, je to celé nastavené na nějaké oktanové číslo, použijete-li jiné, nic tím nezískáte. Nicméně můžete mít dobrý pocit.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.