Jakou navigaci

Od: Datum: 27.05.16 07:54 odpovědí: 3 změna: 27.05.16 19:57

Dobrýden, poraďte jakou spolehlivou navigaci do auta. Která značka je lepší TomTom nebo Garmin? Díky za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jezevec
Datum: 27.05.16 10:16

Měl jsem obě. U Garminu neustálé problémy s aktualizacemi, sekala se, padala. Použíbvám TomTom Start 50 a jsem naprosto spokojenej. Můj táta má GoClever a pokud chce někam dojet, bere si papírovou mapu, prý je to spolehlivější.

Za mě TomTom

Ohodnoceno: 0x

Od: hk
Datum: 27.05.16 10:32

Za mně také TT , ale s doživotní aktualizací map. Mám tohle u modelu Via130. Dále záleží jak dál chcete pracovat např. s plánováním trasy v PC. Jde o to, že TT má dva SW do PC. Jeden je určen jen k aktualici navigace a nic dalšího neumí ( MyDrive Connect) a druhý má větší možnosti správy (TomTom Home). Problém je, že SW nejsou vzájemně kompatibilní. Některé navigace pracují jen s My Drive, což je škoda.

Jinak nekupujte navigaci s menší pamětí než 4GB - nevešla by se tam celá mapa Evropy.

Od: mil®
Datum: 27.05.16 19:57

Koupil jsem si vloni novou navigaci a zase Garmin. Nemám žádný problém se sekáním ani nahráváním aktualizací. Jsem s ní celkem spokojenej. V současnosti mám: nuvi 2589LMT.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.