Babeta 207- dílenská příručka

Od: Datum: 23.05.16 19:05 odpovědí: 8 změna: 31.05.16 22:11

Dobrý den pánové. Je někde na internetu ke stažení dílenská příručka na Babetu 207?

2. Jak nařídit bohatost směsy?

Dík za pomoc. L

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.05.16 19:32

Dobrý den, např. viz odkaz je příručka čitelná. Je tam i nastavení karburátoru, tak snad je to ono požadované. Zdravím!

P.S. Stáhnout (uložit) lze jako obrázek/y.

http://www.babetta-210.wbs.cz…a-Prirucka---Babetta-207.html

doplněno 23.05.16 19:41:

Nemáte zač.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.05.16 19:37

Díky moc. L

doplněno 24.05.16 11:33:

Ještě jednou moc děkuji, 207 už jede. Ještě prosím, pokud by totéž bylo k Babetě 210 bude vám obvzvláště můj muž moc vděčný. Přiznám se, že jsem si zadaný úkol ulehčila, nic nehledala a rovnou se zeptala moudrých rádců. Škoda, že vás nejde pozvat na pivo, díky Láďově pomoci s traktorem se prodal i z vlečkou, rychle a za dobrou cenu.

Omlouvám se ale budu tu chvíli otravovat, vyklízíme starou slámu na mlatě a nacházíme různé stroje a manžel se rozhodl nic nevyhodit a vše zprovoznit.

Datum: 24.05.16 11:44
Ohodnoceno: 2x

Od: mzxy
Datum: 24.05.16 16:47

pro Babetu 207 doporučuji tuto úpravu:

1.) karburátor původní nahradit karburátorm dellorto, ten se seřizuje jen 1 šroubkem a skutečně funguje

2.) zkrátit koleno výfuku tak aby bylo zasunuto do tlumiče jen 5-6 cm, zbytek odříznout flexou nebo pilkou na železo, samozřejmě vstup do tlumiče utesnit azbestovou šnúrou

3.) na klikovou hřídel nechat nalisovat ojnici s jehličkovým ložiskem ( jak má 210) , babča 207 tam má jen kluzné pouzdr

4..) Odstranit dekompresor nejlépe tak že použijete hlavu válce z Babety 210, nebo ještě lépe i válec 210, vypínání motoru upravit vypínačem kterým se přeruší přivod - červený kabel - z indukční cívky do svíčky. Já mám na tom krycím plochém vodorovném plastu pod nohama namontován malé kolébkový přepínač za 10 korun

5.) Pokud jde o B 210, tam se dá zlepšit výkon výměnou válce za jiný z novější Babety který má další 2 propouštěcí kanály navíc a samozřejmě výměnou karburátoru za dellorto, s převodem bych nelaboroval , ale jsou borci co mění zadní rozetu za menší, babča 210 o hooooodně později přeřadí z jedničky na dvojku ale jede klidně i 60 km/h , to lze doporučit jen tam kde je rovinatý terén

6.) Zkontrolovat koleno a tlumič a zbavit je nánosu karbonu ( vypálit a jemně vyklepat bez poškození )

7.) nepoužívat do benzinu olej M2T ale nejlépe zelený olej pro 2T motory značky SUNOCO

8.) skutečně hoodně dělá správný výběr svíčky

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.05.16 09:42

Moc děkuji. L

doplněno 31.05.16 14:49:

Díky v šem, obě Babety jezdí. Mám se zeptat, co považujete za nejlepší svíčku.

Od: cicko
Datum: 31.05.16 17:53

Za nejlepší považuji hromničku ale do spalovacích motorů takovou, která funguje bez problémů co nejdéle. Značka není vcelku podstatná, jen správný typ.

Od: mzxy
Datum: 31.05.16 22:11

vyzkoušejte BRISK N14C, pak N15C a nakonec N17C, od studené po "teplou" a tu nejlepší si vyberte

s každou to startuje a jezdí jinak, zpravidla když je lepšíé start tak to jede pomaleji a obráceně:-P

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.