Strojnický průkaz

Od: Datum: 17.05.16 16:23 odpovědí: 9 změna: 21.05.16 13:06

Dobrý den,

nemá zde někdo strojnický průkaz na pásový bagr nebo neznáte někoho, kdo by mi mohl s něčím poradit? Středočeský kraj. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: adi
Datum: 20.05.16 21:06

Napište s čím chcete poradit, třeba poradí i někdo bez průkazu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.05.16 22:05

Známý by si chtel udelat strojnicky prukaz na pasovy bagr, ale zákon udava, ze pokud chce jit ke zkouskam, musi mit odjezdeno 400 hodin praxe. Uz rok shanime nekoho, kdo by nám umoznil se na pasovem bagru zaskolit a podepsat papír, ale beznadejne :(

Od: ctenar
Datum: 20.05.16 22:25

Kdysi jsem narazil na nějaké forum (bagráků? že by tady? sekce Doklady a administrativa a Začátečníci [1]), kde si to nabízeli, že to komukoliv podepíšou, protože je to podle nich přežitek z doby státních firem a státních bagrů a nebere v potaz současné soukromé vlastníky-majitele-živnostníky soukromých bagrů.

Článek o průkazech

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.05.16 09:03

Děkuji moc, ale tohle forum a zrovna i tuhle sekci jsme prostudovali od shora až dolů a nikde jsme se nedočetli, že by to někdo nabízel. Kontaktovali jsme i lidi z fóra kteří prispívali, jestli se něco nedozvědeli, ale lidé asi nečtou e-maily :) Pokud byste vzpomněl, kde to bylo, byla bych vděčná info.

Datum: 21.05.16 09:35

Asi jsem mluvil o této diskuzi (hledejte [Ctrl-F] "podep"). Zřejmě to bude jeden z těch, kterým jste zkoušela psát.:(

Datum: 21.05.16 11:14

Ty jo, tuhle diskuzi jsem neobjevila .. hned to jdeme prostudovat a budeme zkoušet dále a dále..Děkuji moc *palec*

Datum: 21.05.16 13:06

Můžete na ten web umístit svoji dobře formulovanou otázku s žádostí na podpis.

Také ten nápad uvedený níže, tedy osobně obejít všechny bagristy v okolí, není špatný.

Ohodnoceno: 0x

Od: karel1234
Datum: 21.05.16 11:23

Odjezdit 400 hodin na stroji,ke kteremu nemam opravneni mi pripada dost nesmyslne,ale budiz.

Obejit v okoli vsechny majitele mensich stavebnich firem,nebo soukromniky zabyvajici se stavebni cinnosti,vlastnici stavebni stroje a pozadat je o potvrzeni.Mozna budou chtit na oplatku jenom flasku dobreho snapsu,nebo nejaky mensi baksis.

Datum: 21.05.16 12:09

Také to nechápu.

No to je také možnost, obcházet to osobně, jelikož na e-maily prostě nikdo neodpovídá :/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.