Autoškola- opravný zkoušky

Od: Datum: 12.05.16 15:53 odpovědí: 5 změna: 13.05.16 08:29

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak to je z tou zkouškou, tedkom jsem volal učitelovi a on mi říkal že mám napsat nějakou písemnou žádost a poslat mu to na nějakou adresu poštou to teda slyšim poprve a nechápu to teda, co mám teda dělat, chci jít co nedříve ke zkouškám. To zas něco měnili, ty lidi co tu dělali opravky ze zkoušek nic takovýho nepodávali?. To se zas měnili zákony? a jak to mám poslat? já nevim vůbec, nechápu co dotoho mám napsat.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.16 19:10
avatar
tak zajdi do autoškoly a vyřiď na místě. My Ti těžko pomůžem.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ctenar*
Datum: 12.05.16 20:15

Zkoušky dělá obecní úřad (komisař je jejich zaměstnanec), ne autoškola. Autoškola jen provádí teoretickou výuku a výcvik jízd.

Tvojí přihlášku ke zkoušce přepošle podle zákona autoškola úřadu (viz info třeba tohoto úřadu).

Zkoušku lze dělat nejdříve za 5 pracovních dní od poslední neúspěšné zkoušky. Test stojí 100, nová jízda 400. Autoškola může účtovat za pronájem auta+instruktora (typicky od 2.neúspěšné jízdy, zhruba 200,-Kč).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.16 00:21

Děkuju moc, ale proč teda jí nepodávali tu žádost i jiný lidi co měli opravky? to jsem vyjímka?, když mi řekli že žádnou žádost nepodávali

Od: ctenar*
Datum: 13.05.16 01:45

On snad ani žádný oficiální formulář neexistuje. Je to prostě jen seznam lidí, kteří chtějí dělat opravnou zkoušku. Nevím, co po tobě chce. Řekni instruktorovi, že se chceš přihlásit na nejbližší termín, kdy si komisař může udělat čas na tvoji autoškolu. To musí stačit.

doplněno 13.05.16 01:51:

Jestli bude trvat na ofic. žádosti, tak napiš: Přihlašuji se k opakované závěrečné zkoušce řízení motorového vozidla dne X.Y. (nebo "nejbližší termín").

Dne 10.5. v Horní u Dolní, Jan Novák

Hotovo *smich*

Ostatní se asi jen podepsali na tom seznamu přímo v autoškole.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.16 08:29

Jako nevim, ale dělám jí už 7 měsícu a jako já nato nervy nemám, a ten přístup kemně hrozný, ani se nedivim že to setřenka dala u něho na 6stý. Ani si nepřipadám jako v autoškole protože on se ten učitel podle těch zákonu si připadám jako neřídí. Ale přestupovat to už nechci protože zase všechno zařizovat, jen abych to konečně měl hotový konečně. už kvůli nový práci potřebuju to auto abych si našel,:/

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.