Polité auto zapáchající tekutinou

Od: Datum: 08.05.16 18:31 odpovědí: 5 změna: 09.05.16 10:27

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,poradit...Někdo mi před pár dny polil auto zapáchající tekutinou,je to nesnesitelné,vůbec netuším,co to může být a hlavně,jak to dostat pryč.Pravděpodobně to steklo pod kapotu a je to cítít i venku i vevnitř..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: trtr
Datum: 08.05.16 18:45

Zdravím, tak prvně bych projel myčkou, pak se uvidí dále. Anténu demontovat, jestli ji máte na střeše ! Nevím co to může být čpavek, moč s fekáliemi, trocha AdBlue od benzínky?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.05.16 18:59

Nechal jsem auto vyčistit ručně a důkladně i vymýt motor,ale bez úspěchu.Anténu nemám.nedá se s tím vůbec jezdit...ten zápach je otřesný.

Od: jezevec
Datum: 08.05.16 21:40

Kamarád má autoservis. Jeden chlapík mu za poslední opravu dlužil asi desítku. Pak mu na autě něco odešlo znovu a aby to vypadalo nenápadně, poslal s tím do servisu svého známého. Můj kamarád to auto poznal a tak mu kromě opravy taky rozebral ventilaci a do těch trubek, co přivádí vzduch do kabiny, šoupnul pstruha. Pak slyšel, že dlužník zkouší auto prodat a nikdo ho nechce...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.05.16 22:37
No to musel být taky mazec.Já nikomu nic nedlužím,problémy s nikým nemám. No samozřejmě mě napadla závist,co bohužel jiného..Každopádně auto jsem odstavil a až to trochu vyprchá (doufám)tak to zkusím vše vyčistit znovu.
Od: trtr
Datum: 09.05.16 10:27

Zdravím, to mně připomíná příhodu s mlékem v pneumatikách. Taky 100% trest, ale pro mechanika při přezouvání. Je to tak na týdenní zavíračku.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.