Autoškola neudělám jsem jízdy

Od: Datum: 08.05.16 18:18 odpovědí: 8 změna: 09.05.16 19:30

Ahoj tak jsem bohužel neudělal jízdy, neporušil jsem žádnej přestupek nebo předpis nebo co ale prostě jsem řekl komisařovi když tam byl zákaz do prava že se do prava prostě nesmí, prostě jsem si nevšiml dodatkové tabulky podtim že nemůžou vozidla do 3,5 tun jenom, tak zato jsem byl vyhozenej, ale je to z té nervozity a ze strachu, takovej ten pocit když sedí v zadu má blok a pozoruje vás celou cestu . Komisář je hodně přísnej a tak když potom mu řeknu kontrolu před jízdou tak namě strašně tlačí že mu to nemůžu ani v klidu říct, a při jízdách se bojim se rozjést proto protože se zas bojim toho že přehlídnu nějakou značku, jízdy s komisařem jsou přísnější než normální výcvik s učitelem, tam uděláte malou chybu a končíte a řekne vám že si můžete vystoupit že jsem neprospěl. Jinak testy jsem dal na poprvé na 48 bodu skazil jsem jednu otázku a to byly tramvaje ale onich nic nevim protože tu nejsou unás. No a opravky mám asi v uterý nebo ve středu a vždycky mám hrozný nervy a stresy před jízdou, nevíte co stim? jinak umim jezdit bez problému jinak by mě ani učitel nesměl připustit ke zkouškám no ale nejvíc ty stresy strach a nervy, chci to udělat na podruhý, auto potřebuju do nový práce a chci už i jezdit, nemůžu si dovolit dlouho dělat tu autoškolu a nejlevnější to taky není, ale těšim se až budu mít své vlastní osobní auto, aspon mi to všechno usnadní :). Sestřenka to prej dělala na po 6 tak doufám že nebudu stejný případ, většinou lidi autoškolu neudělaj ze stresu a z nervu :D.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: trtr
Datum: 08.05.16 18:28

Zdravím, myslím, že máte právo požadovat komisaře jiného, než máte dosud. Jinak k těm tramvajím, toto si rozhodně nastudujte, případně nechte vysvětlit. Ono tvrzení, ono to u nás není, tak to nepotřebuji Vás může přijít při nejmenším velmi draho. *cert*

P.S.: Že jste jeden z absolventů AŠ, kteří razí taktiku učíme se legislativu jen z testů na internetu? Takový lidé jsou pak hodně nebezpeční. *zed*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.05.16 19:33

hlavně neházet flintu do žita a připravovat se dál a nevykašlat se na to

Ohodnoceno: 0x

Od: ctenar
Datum: 08.05.16 23:01

Podle toho, co píšeš, jsi to dost podělal už na praktické části a dorazil jsi to nějakýma menšíma chybama při jízdě (nebyla to jen ta jedna značka).

Opravky podle zákona nejdříve za 5 pracovních dní.

První opravka je u autoškol většinou zdarma, platíš jen ten poplatek komisaři (obecnímu úřadu) za jízdu - 400,-.

Datum: 08.05.16 23:04

Sestřenka to prej dělala na po 6.

Ty opravky ji musely stát skoro stejně jako celá autoškola *sok* (u nás B = 6,5 tisíce).

Od: asd1
Datum: 09.05.16 11:01

Zvládat stres je jedna z potřeb řidiče. Chce to být v klidu - maximálně tě zase vyhodí, připlatíš jízdy a další přezkoušení.

Tramvaje - to jako nikdy nepojedeš do Prahy? Douč se to.

Znát značky a řídit se jima je základ a dodatkový tabulky patří ke značce. Pokud jsi přehlídl dodatek a "viděl jen značku" tak tě vyhodil naprosto správně.

Mimo autoškolu můžeš jezdit na kole - koukat po značkách a představovat si jak tam pojedeš autem a že tě bude znervózňovat ten nejpřísnější komisař. Až pojedeš s babou tak budeš nervóznější ještě víc ;)

Další jízdy atd. - aspoň najezdíš kilometry v cizím autě a nebudeš huntovat svoje. To taky není na škodu. Když by ti to dali hned, tak bys to svoje taky mohl hned rozmlátit a měl bys po ježdění ;)

PS: Prvních minimálně několik tisíc km budeš víc hříčka přírody než řidič. Další krizovka je okamžik kdy si začneš myslet že už umíš řídit a nic tě nemůže překvapit.

Od: hk
Datum: 09.05.16 12:00

Zájem autoškol, zejména těch malých je, aby se zkoušky opakovaly co nejčastěji. AŠ na to vydělává. Takže si z toho nic nedělejte. Napotřetí to dáte.

Datum: 09.05.16 19:19

Autoškola ti maximálně může účtovat pronájem auta (+instruktora) na zkoušku (asi 150,-). Všechno ostatní (přikoupení jízd, lekce na předvýjezdovou kontrolu auta apod.) nemusíš brát.

Jízdu lze opakovat každých 5 pracovních dní po dobu 6 měsíců za těch cca 150 autoškole + 400 úřadu ("komisaři").

Od: trtr
Datum: 09.05.16 19:30

Zdravím, to znám, jeden komisař si náramně libuje, když to může dělat naschvál. Třeba když je prostor k couvání tak těsný ,či jinak nebezpečný-nevhodně stojící osobní auto (skupina C), že tam nelze bezpečně zaparkovat (při kontrole v zrcátkách), tak prostě prohlásí neumíte couvat nebo prostě ve spolupráci s instruktorem nechá bez důvodu sáhnout na volant a konečná. I takový jsou lidé.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.