Ford focus 1,8 TDDi 66 kw

Od: Datum: 29.04.16 20:47 odpovědí: 8 změna: 30.04.16 16:57

Zdravím,

dnes mi zničeho nic během jízdy chcípl motor, a nejde nastartovat, motor točí ale nenaběhne. Žádná kontrolka se nerozsvítila, troufá si typnout čím by to mohlo být, nebo má někdo podobnou zkušenost? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mikebrown
Datum: 29.04.16 20:51
Určitě nějaké čidlo. Zkus začít u snímače otáček. Máš voltmetr či osciloskop?
Ohodnoceno: 0x

Od: dadik13
Datum: 29.04.16 20:55

Soused to odtáhl k sobě do dílny, ale bude to zjišťovat zítra nebo v pondělí, tak se bojím na jakou cenu se připravit... Začal jsem se hned bát, aby to nebylo čerpadlo...

Datum: 29.04.16 21:11
Máš štěstí že to není common rail. Ale i tak myslím že elektroniky je tam už dost. Pokud má diagnostiku tak je to rychlé. Pokud ne bude muset měřit. Slyšíš čerpadlo když otocis klíčkem?

Datum: 29.04.16 21:15

Jsem silný laik, ale slyším úplně stejný zvuk jako vždy, jen to prostě nechytne...

Datum: 29.04.16 21:28
Já jsu pravý opak, příští týden maturuju :D No takhle přes net mužem vyloučit čerpadlo. Ale je to těžký no, musel bych to vidět. Ale jak jsem psal nejspíš nějaké čidlo. Soused to snad zjistí.

Datum: 29.04.16 21:36

A kdyby to bylo jen nějaké čidlo, tak to bych se pohyboval v jakých částkách?

Datum: 29.04.16 22:00
No to vím tak zhruba, nemám roky praxe. Cca do 1 000.Ceny čidel nás jaksi neučí :D Mrkni na nějakého katalogu autodílů.

Od: asd1
Datum: 30.04.16 16:57

Nechci tě děsit, ale klidně skočený rozvod a potkaný motor aneb ekonomicky výhodnější spíš vyměnit celý autí než to dávat do kupy.. Pojízdný FoFo za 500 euro běžně.

V lepším případě nějaké čidlo zásadní pro běh motoru (snímač polohy kliky např.)

doplněno 30.04.16 17:24:

A dost pravděpodobné je čerpadlo nebo vstřiky příp. kabelář vstřiku...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.