Kde se učit na profesák?

Od: Datum: 02.12.12 23:43 odpovědí: 4 změna: 03.12.12 21:14

Zdravím, do půl roku mám v plánu dělat profesní průkaz, je to mnoho teorie a rád bych se již nyní začal připravovat, ale nemám podklady. Nevíte prosím Vás, není někde na internetu třeba zkouška nanečisto, jako je to s testy na autoškolu na stránkách ministerstva dopravy?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hanzlak
Datum: 03.12.12 11:59

Jestli ty jsi to náhodou nepřehlédl. Na stránkách ministerstva v levo dole je ZPZ a testy na nečisto, skládají se z 8 oblastí po 10 otázkách. Jestli se pletu, opravte mě někdo.

Hanzlak.

Datum: 03.12.12 14:16

nepleteš zrovna v tomdle směru ted pohybuju ;) mě to čeká za 2 týdny zkoušky a jsem s toho trochu na nervy když jsou jen dva pokusy, i když se snažim vše dělat na pprvé rád mam tu myšlenku že je víc pokusu uloženou v podvedomí ;) a přesně tam jak píšete jse nacházejí všecky otázky chce to si je projit postupně jednou nebo dvakrát a pak už jen dělat celý testy do zblbnutí ;)

Od: driver*
Datum: 03.12.12 17:07

Díky za pomoc. A přeji, ať dáš test na poprvé rapiďáku

Datum: 03.12.12 21:14

díky moc já tobě taky příšti rok ;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.