Projdu na STK? Koroze blatníku

Od: Datum: 25.04.16 17:48 odpovědí: 8 změna: 28.04.16 14:07

viz obrázky. projdu na stk? Chci opravovat až po STK. Dle mého by to mělo být ok, ale rád bych slyšel názor odborníka. Díky mocSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.04.16 17:52
avatar

Možná. Záleží, na koho narazíte jak se dotyčný zrovna vyspal.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.04.16 17:53
avatar

To projde, pokud to není zespodu shnilé. Vypadá to tak, že byl blatník měněný a ten kdo blatník měnil neudělal ochranu dutin.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 25.04.16 17:58
avatar

Nevidím potíž - nemá to ostré hrany... koroze je povrchová. Závada lehká "koroze budky" a projde. Ve vlastním zájmu ale doporučím vzít šmirgl, trochu přejet a šplíchnout buď sprejem nebo bodýčkem... je to pár korun a na rok to prodlouží životnost auta.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: michalr
Datum: 25.04.16 18:01

Pokud projde na STK nechám poté opravit (pořádně) a auto vydží dalších 5 let minimálně. Ale nechci do toho investovat aniž bych si nebyl jistý že auto je ok (třeba kdybych neprošel emisema)

Od: fik
Datum: 25.04.16 19:22

S tím projdeš,někdo to vůbec neřeší,někde je to závada typu A lehká. Pokud tam není nikde vysloveně prohnilá díra. Ale každopádně bych doporučoval to rychle ošetřit než to díra bude. Teď v létě to není tak akutní,ale v zimě by to bylo na srajdu. A nejde jen o to ošetřit to z venku,ale hlavně pořádně zevnitř,kam se dostaneš tak to opravdu důkladně opatlej tlumexem a pokud je tam nějaká dutina tak ji zalít voskem nebo aspoň vyjetým olejem,ale ten tlumex je základ,pokud je to natřený jenom základovkou,kameny to obijou a začne to tam hnít,proto to tam chce mít tu silnou pružnou vrstvu toho gumoasfaltu. Z venku to odřít na kov,epoxidovou základovku,plnič,vrchní lak a stříknout to do ztracena.

Žijeme holt v mírném pásmu kde se v zimě solí,pokud chceš auto používat dlouho,na opatření proti korozi nešetři

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.04.16 21:19

Ahoj.

Kde jsou ty puchýřky, tak tam už díry jsou. Teda spíš dírky. Jak popsali kolegové, jako Ačko by to mohlo projít. Mě to prošlo a potom jsem to ještě zakryl plastovým lemem. Je to zase takový dojížďák.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.04.16 05:48
avatar
Pravdepodobne ano pokud to nejde u dveri a k prahu dal, obecne je blbost jit s dojezdakem na stk sam... muze vas s tim poslat dopryc a vse, co zapise do zavad, musite pak privezt opravene...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.04.16 14:07

Já myslím, že projde, nic ti netřčí, co by mohlo nšjak ohrozit pořezáním nebo tak.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.