Koupě auta

Od: Datum: 23.04.16 13:32 odpovědí: 9 změna: 28.04.16 14:23

Zdravím, mám dilema chci koupit starší auto buď Ford Mondeo 2001 2,0 TDCI nebo Ford Cougar 2.0 16v 2000r...Které by bylo lepší zakoupit? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.04.16 13:40
Já bych teda dneska do 16let starého křápu nešel. Už jen kvůli stk.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.04.16 13:41

To, které nebude totální šrot! Pokud to máte na ježdění po silnici a ne třeba na dojebání po polňačkách..

Od: petr14
Datum: 23.04.16 13:46

Tak jestli auto potřebuje nutně nic jiného mu taky nezbývá...nejsem odorník ale osobně bych šel asi do mondea

Od: kuky®
Datum: 23.04.16 16:27
Když koupíte Mondeo s TDCI tak si rovnou odložte 4x 5000 Kč na repasi všech vstřikováčů...plus cca 5000Kč za rozvody...výhledově turbo, spojka atd.
Zkušenost s ojetou starou naftou je někdy k nezaplacení!
V rodině je totiž Focus I s TDCI a nikdy v životě to auto nic neušetřilo ( zvlášť pokud koupíte stočenku s KO motorem pochopíte ).
Jóó tehdy nikdo nedbal mého varování ohledně starého dieselu a dnes je z toho jen bezedná pokladnička!
Komu není rady, ten ať běží pro nafťák a uvidí...

Datum: 23.04.16 20:00
Vergl jako vergl a je jedno jestli nafta nebo benzin. Je třeba najít kus v dobrým stavu nejlépe s někým kdo tomu rozumí a úplně nejlíp hodně daleko z D

Datum: 23.04.16 18:20
Stary vergl radeji benzin.
Nejlepe zadny takovy vergl stary.

Datum: 25.04.16 14:30

Motor FORD TDCi byl až do roku výroby 2008 velmi poruchový a zejména citlivý na kvalitu nafty (vstřiky). Když staršího FORDA Mondeo, tak s motorem TDDi. Měl jsem ho a bylo to v pohodě.

Datum: 25.04.16 14:39

nevim proč vás všichni odrazujou od koupi starýho auta ano možná mají pravdu že raději benzínáka,taky se chystám opět kupovat starý auto a proč?protože mi to skrátka vyhovuje na nový nemám sice můžu mít na splátky novej auták hned ale nechci

Datum: 28.04.16 14:23

Hlavně si to nech pořádně prohlídnout u znamýho nebo někde, kde víš, že ti nic nezatají. Já mám třeba auto z aček a bez důkladné prohlídky bych do toho nikdy nešel.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.