Aktivní pěna. Pro? Proti? Zkušenosti

Od: Datum: 22.04.16 12:31 odpovědí: 6 změna: 25.04.16 20:58
Ahoj píšu především ohledně aktivní pěny na mytí auta. Chci se zeptat jestli sní máte nějaké zkušenosti. Nebo jestli byste mi poradili nějakou alternativu, jak si doma umýváte auta.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mzxy
Datum: 22.04.16 15:34

alternativou je servošampon RAPID od firmy VELVANA, doporučuji koupit na netu 5kg sáček od prodejce s nejnižší cenou, je to modrý prášek který dokonale odmaštuje a myje, odstraní částečně po prvním umytí i asfaltové tečky na laku a pokud umyjete auto dvakrát teplým roztokem a dokonale opláchnete, nakonzervujete a navoskujete, máte na půl roku vystaráno

Nic účinnějšho za ty penize neseženete a ve srovnání s prostředky z různých reklam a teleshopingových přípravků s Horstem je mnohonásobně účinnější. že Velvana neinvestuje do marketingu je jiná otázka, o to je připravek levnější.

Ohodnoceno: 0x

Od: kristiankolar
Datum: 24.04.16 13:02

Na tohle co říkáš jsem neslyšel moc dobré ohlasy... Používá to kámoš a zůstávaly mu tam čmouhy a fleky, které nešly dolů..

Od: martinprokop
Datum: 24.04.16 12:53
Čau. Aktivní pěnu za sebe můžu rozhodně doporučit, je to lepší než nějaké šampony apod. a vrážet do toho nekřesťanské peníze. Používám jak na svoje auto, motorku, tak i na manželčino auto a výsledek je opravdu vynikající. Zkrátka a jasně řečeno, to co si uděláš ty aktivní pěnou ti v myčce nikdy neudělají.

Od: hk
Datum: 24.04.16 13:04

Aktivné pěna není nic jiného než obyčejný saponát. Jen to je honosně nazvané, aby se dala zvýšit cena a prodejnost.

Od: martinprokop
Datum: 24.04.16 13:06

Tak každému jistě vyhovuje něco jiného, já používám ten tvůj saponát, ale vždy mi skvělě umyje auta a motorku... A o to mi jde.

Od: mzxy
Datum: 25.04.16 20:58

http://www.oleje-eshop.cz/vel…osampon-rapid-5-kg-11479.html

reklama na e-shop

šmouhy to dělá jen když se to dokonale neopláchne

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.