Opravy bloku motorů

Od: Datum: 21.04.16 20:01 odpovědí: 2 změna: 21.04.16 21:09
avatar

Dobrý den,

u koho necháváte opravit blok motoru? zejména R6, V6, V8, V12. Ideálně Praha a okolí- Narazil jsem na internetu na pár firem, ale buď dělají jen hlavy a nebo na danou firmu je tolik negativních recenzí, že bych jim tam neodvezl ani motor z babety. Jedná se mi zejména o převložkování válce (ALUSIL)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.04.16 21:05

Já si to dělám sám.Ona to zase není tak složitá práce - vše se dá koupit a pak jen sestavit jak Merkur. Tím chci říci, že bude lepší se poptat po soukromém automechanikovi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.04.16 21:09
avatar

Ono to práce je složitá a technologicky celkem náročná - už jen z toho hlediska, že je potřeba starou alusilovou vložku vyfrézovat na setiny přesně a novou zalisovat správně opět na setiny přesně. Nehledě na to, že potřebuji na motoru udělat i jiné opravy, ke kterým je opět potřeba obráběcí stroj. Kdyby to bylo tak jednoduché, jako klasický blok, tak neřeknu, to u nás dělá kde kdo.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.