Koupě auta

Od: Datum: 15.04.16 13:55 odpovědí: 4 změna: 15.04.16 16:19

Dobrý den

potřebuji poiradit ohledně koupě auta.Vybrala jsem si Hondu CR-V rok 2009 anebo VW Tiguan rok 2009.Jsem za Hondu v benzínu a Tiguana v naftě.Nemám zkušenost,tak potřebuji poradit od znalce.A kde bych auto sehnala za dobrou cenu a v pořádku,myslím tím,km apod.A taky jak je to s náhradními díly a cenou na tyto vozy.A jestli je lepší Honda či Tiguan.

Děkuji za spolupráci a za radu,která se dnes cení!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kuky®
Datum: 15.04.16 14:23
Tiguan si ušetřené penízky za naftu vezme zpět v nákladech na údržbu a servis.
Rozhodně doporučuju Hondu CR-V s benzinovým motorem a manuálem, to auto bude jezdit a jezdit...
Spolehlivost Hondy CR-V v benzinu je příkladná...
Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.04.16 14:34

Děkuji za reakci,hned jsem o něco chytřejší.Přemýšlela jsem o Hondě,teď jsem i díky Vám rozhodnuta.Děkuji.

Od: kuky®
Datum: 15.04.16 15:05
I já díky...
Jinak pokud budete auto kupovat mimo originálního prodejce vozů Honda, doporučuji vám nechat udělat v Hondě předprodejní prohlídku. Stojí pár stovek a hned víte na čem jste.
A pokud vás bazarista nenechá zajet do originálu Hondy tak pryč,jděte jinam.
Pokud máte při koupi auta jakoukoliv pochybnost tak to auto nekupujte ikdyby prodejce chválil ono auto do nebes!
Ohodnoceno: 3x

Datum: 15.04.16 16:19

Rozhodne benzin.

Pokud chces diesel ,tak ale napis jaky. Nebot nektere rady od VW byly hodne spatnee.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.