Změna platby povinného ručení na půlroční

Od: Datum: 14.04.16 18:23 odpovědí: 4 změna: 15.04.16 17:12

Ahoj, v červenci musím znovu zaplatit povinné ručení. Problém je v tom, že chci auto na podzim prodat, proto bude pro mne výhodnější zaplatit povinné jen na půl roku a pak zrušit. Je toto možné? Pokud ano, v jakém časovém intervalu musím nahlásit změnu? Z pojišťovny mi ještě neodpověděli, na stránkách jsem nic nenašel. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.04.16 18:26

Než bude datum platby, dojděte na pobočku a změňte frekvenci placení. Jestli pobočka není v dosahu, řešte to přes jejich infolinku.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.04.16 18:53

A není to jedno?Prodáte auto a PR zrušíte na KS ,pak Vám přeplatek vrátí,jak jednoduché a vyjde to levněji než měnit frekvenci platby ,teda pokud na to přistoupí !

doplněno 14.04.16 19:36:

Jj k výročí ano ale jinak asi?

Od: jmlc®
Datum: 14.04.16 18:54

Co se pamatuji, za kratší termíny byl příplatek - tj. pololetní platba + 3%, čtvrtletní +5%... Ale šlo to k výročí měnit.

doplněno 14.04.16 20:18:

mimo výročí se dá přepojistit novou smlouvou - a v nové smlouvě to uvedete rovnou...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.04.16 17:12

Zbytečně si chcete komplikovat život.Zaplatíte pov.ručení na další rok a po prodeji auta pov.ručení zrušíte.Pojištovna Vám zbytek vrátí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.