Hyundai Getz - ABS

Od: Datum: 13.04.16 21:29 odpovědí: 5 změna: 14.04.16 16:46

Dobrý den,

dá se někde zjistit, či by někdo věděl, kdy se do vozů Hyundai Getz začalo dávat ABS?

Mám jednoho vyhlídnutého, už nechci obtěžovat majitele dalšími dotazy a jsem zvědavá.. :) Je to rok výroby 2003, tak se obávám, že ho asi nemá..

Díky :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.04.16 22:10

No ono ABS se tam montovalo od prvovýroby ale bylo to za příplatek,tak jak vše na tyto korejce(klima,airbag...)takže se kontaktu s prodejcem nevyhnete

Ohodnoceno: 0x

Od: flip
Datum: 13.04.16 22:36

Jojo, já s paní ještě budu mluvit, už jsem nechtěla otravovat teď večer.. Tak jestli pro to nejsou nějaká pravidla.. Ale nechala jsem si udělat výpis na Cebii a ve výbavě to nevidím, tak asi bohužel není..

Ale díky za odpověď.

Datum: 14.04.16 10:43
A co zkusit Hyundai jestli by vám podle vin kódu neodpověděli? Já takové informace od Citroenu bez problemu dostal.

Od: mzxy
Datum: 14.04.16 16:07

já bych si nechal poslat scan zadní strany technického průkazu, to vás nenapadlo?

Od: karel1234
Datum: 14.04.16 16:46

ABS bylo povinne od roku 2006,do te doby nekdo daval jako standart,nekdo za priplatek.Kdysi jsem mel ford sierra r.v.1988 a abs mela,nova fabie kupovana v roce 2004 jen za priplatek*zed*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.