Technicka kontrola

Od: Datum: 12.04.16 15:11 odpovědí: 6 změna: 12.04.16 22:47

Dobrý den, mám na předním skle škrábance od stěrače, které ale nezasahujou do zorného pole řidiče dle(http://www.obrazky.cz/?q=zorn%C3%A9%20pole%20%C5%99idi%C4%8De&fulltext&mm=2#utm_source=search.seznam.cz&utm_medium=hint&utm_term=zorn%C3%A9%20pole%20%C5%99idi%C4%8De&utm_content=obrazky&id=7d7a6ca9bd3c67fc) ale na technické mi řekli, že je to problém, že ho musím vyměnit, mají na to právo? děkuji za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: qwertzahajaja
Datum: 12.04.16 17:33
Jedte na jinou stanici stk, me s fordem nepustili protoze nesvitilo 1 svetlo ovetleni spz, to beru jako naprostou banalitu.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.04.16 19:04

Ano to právo mají,technik posoudil jako závadu,jak Vám to sdělil ,že ho musíte vyměnit?Dal Vám TK na 2roky nebo na 30 dnů nebo Vám zapsal Vážnou závadu a tudíž odjezd z STK odtahovkou? Jinak, v současnosti byste již dle předchozí rady neměl uspět ani na jiné stanici TK.

Datum: 12.04.16 19:16

Ano, mají právo sdělit, že tato závada je na výměnu okna.

Od: fik
Datum: 12.04.16 19:24

Samozřejmě že na to mají právo,a s dnešníma STK kdy se všechno fotí asi nepochodíš ani jinde. Mě před rokem malá prasklinka prošla,ale počítám že do další STK to budu muset vyměnit.

Tipoval bych to na závadu typu B-vážná-STK na 30 dnů

Od: olinlitomericko
Datum: 12.04.16 21:39

...ať ti ukážou zákon, nařízení nebo českou směrnici podle který to určil, že to nevyhovuje. Podle pravidel silničního provozu je NEVYHOVUJÍCÍ pouze poškrábané čelní sklo ve výhledu řidiče (stírací plochy stěračů). Před rokem jsem byl na technický a u spolujezdce mám dvě čáry od stěračů a prošel jsem ...

Od: pruzkumnik83
Datum: 12.04.16 22:47
Pánové děkují za odpovědi, tech. mi dali na 30 dni, to okno tam mám dva roky, tak mi ho bylo lito měnit, snad to půjde nějak zaleštit

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.