Autorádio Pioneer - nehraje

Od: odpovědí: 4 změna:

Prosím o radu. Koupila jsem auto i s autorádiem pioneer keh-p3700r, při zkušební jízdě autorádio hrálo. Nyní jen šumí a i když jsem zkoušila mačkat všechna tlačítka, tak pořád šumí.

4 odpovědi na otázku

 

 


0x

zkuste si přečost návod, podívejte co ukazuje display, zda máte navoleny nějaké vlnové délky, tedy pásma, nebo jste přepla na CD, nebo na nějaké externé zařízení, které není připojeno, pak podívejte zdas Vám nechybí anténa, nebo zda je správně zapojena

 


0x

Nic nevydrží věčně.Je to vykopávka.Nechte tam dát něco novějšího.

 


0x

no,jedno lze říct určitě:pokud šumí je pojistka v pořádku a vstupní napětí tam je.Tak bych se taky přikláněl k vysunutému anténímu konektoru,nebo ještě z větší pravděpodobností jste omylem popřepínala páma.

PS: a ještě jedna věc.Nevím odkud jste a kde jste auto koupila,ale pokud koupíte auto v např.Praze,kde jsou naladěné regionální stanice a přejedete autem do Ostravy (nebo jen o pár km dále),tak tyto stanice už na nalazených frekvencích určitě neuslyšíte.

 


0x

Jestli šumí, viděl bych to na anténu nebo výstup na repro.

- Projděte si cestu od antény k rádiu, zda není někde porušen kabel a zda není vypadlý z rádia.

- není vypojen vástup z rádia na repro?

- nemáte rádio přeplé na AM, VKV atp?

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]