Oprava vrchního laku na střeše auta

Od: odpovědí: 5 změna:

Dobrý den,začala se odlupovat vrchní vrstva laku na štřše a kapotě auta,poradí někdo co s tím?Při použití nehtu se snadno odloupne.Děkuji Martin.

5 odpovědí na otázku

 

 


0x
avatar jabraka

Pokud se lak odlupuje,tak se jedná o druhotně nastříkaný lak na laku původním.Nezbude,než se snažit tento lak sundat a po zakytování znovu celé auto přestříkat,

JB

Nemyslím, spíš jde o vrchní krycí lak na metalíze. Mám to taky tak. Zatím jediný způsob o kterém jsem slyšel, je nechat to profesionálně přestříkat, což mnohdy není ekonomicky přijatelné, protože cena laku převyšuje cenu vozu. Pokud někdo ví o způsobu, jak sundat ten krycí lak s plynulým přechodem a bez porušení spodní vrstvy laku, rád bych o něm taky věděl. Zatím máme auto flekaté.

 


0x
avatar opicak

Je to z důvodu nedodržení technologie lakování metalízy. Pravděpodobně příliš dlouhá doba mezi barvou a lakem. Nedá se s tím dělat nic jiného, než komplet znovu stříknout.

Myslím,že na novém autě k tomu nedojde .Spíše je to přestříkanákastle,kde se postup nedodržel.

 


0x
avatar dabel

neuděláš nic jen to zbrousit a novej lak taky sem si ti prošel začalo mi to po zimě a pak to šlo do lakovny

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]