Alfa Romeo

Od: odpovědí: 4 změna:

hoy uvažuji o koupi alfy mám 100tisíc vyhlídl sem si 2.4JTD 129kw sportwagon rok 2004j ak sou drahý díly na tydle auta.a co tydle motory ta 2.4jtdčko a 1.9jtdčko?

4 odpovědi na otázku

 

 


0x

Alfa 156 má středně drahé náhradní díly. Výjimka je právě motor 2.4 JTD. U něj je může být dost drahá například výměna spojky s dvouhmtovým setrvačníkem, což stojí kolem 30 tisíc, možná i víc.

najděte si recenze na tento motor. Nevyšel jako vhodná investice !

 


0x
Měl jsem úplně stejné peníze, ale věděl jsem, že budu chtít rozhodně 2.4 pětivál. Je to skvělý auto když mu dáváš co potřebuje. Je to celkem rychlý auto s výbornými jízdními vlastnostmi ( opomeneme teda brzdy, ty tam mohli dát lepší ) s malou spotřebou ( dálnice 150km/h za 6,7). Kamarád má tu 1.9jtdm a ve spotřebě máme rozdíl 1/2 až 1 litr ale ve výkonu je ten rozdíl znatelnej. Jinak díly nás oba vycházej zhruba stejně. Za mě určitě 2.4jtdm, snad už jenom kvůli zvuku pětiválce :) každopádně to chce natrefit na dobrej kousek ale s těmito penězi si myslím, že nebude problém.

 


0x
avatar jmlc

2,4 je oproti 1,9 strašně těžký motor - častěji budete měnit díly na přední nápravě... a servis nemá motor rád, protože při opravě téměř všeho v okolí motoru je lepší ten motor mírně vytáhnout...

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]