Jak probíhá zápis do autoškoly?

Od: Datum: 04.04.16 20:29 odpovědí: 1 změna: 04.04.16 20:37

dobrý den zítra se jdu zapsat do autoškoly, mohl by mi někdo nastínit, jak to bude probíhat, co se dělá uplně na první hodině a tak? :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.04.16 20:37

Ahoj, to Ti asi nikdo úplně neřekne, protože každá škola to může a má dost často jinak.

Určitě si Tě ten učitel zapíše, respektive po Tobě bude chtít možná nějakou zálohu na poskytnuté služby, možná ale bude chtít zaplatit až zpětně nebo po částech.

Dále po Tobě bude chtít jistě potvrzení od lékaře, zda jsi způsobilý řídit vozidlo dané skupiny, s tou registrací si určitě vezmi i občanský průkaz, nejspíš Ti vystaví takovou průkazku a tam si budeš Ty nebo on zapisovat jednotlivé jízdy, jež absolvuješ.

Dále nejspíš už začnete se základy teorie, řekne vám, z jaké učebnice máte a budete čerpat, možná vám dodá i nějaké jiné zdroje. Možná se také bude ptát, zda už někdo má nějaké zkušenosti se řízením nebo to třeba zkoušel, nebo už na něco ŘP má, jelikož se vás tam sejde jistě více a každý může být na trochu jiné úrovni. Samozřejmě bys měl být seznámen s obecnou organizací kurzu, jeho délkou, kdy budete mít teorii, hodiny jízd si pak budete domlouvat asi individuálně dle časových možností, teorii ale budete mít nejspíš společnou.


doplněno 04.04.16 20:38:

Dále Tě seznámí s tím, kdo Tě bude mít na teorii a kdo na jízdy, jakým vozidlem třeba budete jezdit, o ukončení autoškoly (komisaři, a podobně)...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.