Jawa mustang netáhne

Od: ® odpovědí: 2 změna:
Dobrý den mám takový problém koupil jsem si motor na mustanga ale nejde vše tak jak by mělo nakopávačka zabírá až v půlce takže motor ani nenakopnu. A když ho chci roztlačit po chvilce chytne ale když zastavím a zmáčknu spojku popojíždí. Pak jsem se chtěl projet a normálně vytočím jedničku a chci zařadit dvojku a když jí tam dám uplně spadnou otáčky nevíte co s tím celkem by mi to pomohlo díky.
2 odpovědi na otázku

 

 


1x

1)nakopávačka zabírá v půlce-ohoblovaný segment jawamarkt.cz/...

2)popojíždí-zeštelovat spojku,dolít olej,návod: jawamarkt.cz/...

3)Když normálně táhne jednička musí i dvojka,neskáče vám to zrovna na trojku?Možná chyba v převodovce*nevi*

 


0x

Ahoj, no to je jasné, ten motor už má taky něco za sebou. To nakopávání, nic zvláštního, tam budou vyjeté některé zuby, když popojíždí, sešteluj spojku, nejlépe ještě předtím vyměň olej v převodovce, tím nic nezkazíš, hlavně spojku předčasně nespal, obložení je korkové, pak bys ji musel znovu dělat. Ta převodovka bude už taky asi načatá, asi to doopravdy řadí hned trojku místo dvojky, při řazení pomůže možná citlivější ovládání páky, neval tam ty kvalty moc silou.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]