Ekologická likvidace vozdila

Od: Datum: 29.03.16 22:07 odpovědí: 4 změna: 30.03.16 18:27

Ahojte.

Už tak dva měsíce mi stojí auto před barákem a nějak jsem neměl čas to řešit. Nicmécně rád bych to vyřešil, bez nějakých inzerátů, odvozů, apod. .

Využil bych služby firmy nabízející ekologickou likvidaci s odvozem. Jestli mi něco dají nebo ne mi je víceméně jedno, ale nerad bych řešil nějaké další problémy, tak se ptám:

Auto si naloží, vystaví mi potvrzení a malý i velký techničák a značky mi zůstávají (odevzdám na úřadu), zruším pojistku. Je tomu tak?

Díky všem!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.03.16 22:09

Ahojte, ano je tomu tak:)


doplněno 29.03.16 22:19:

Není zač.. já si ještě pro sichr ofotil odhlášený tp. Ale nějaký pátek už tomu je a žádný problém nenastal.. :)

Ohodnoceno: 5x
 
Od: zdena*
Datum: 29.03.16 22:15

Díky za rychlou odpověď

Datum: 30.03.16 17:44
avatar

Ano, popisujete situaci správně, jen aby to byla seroizní firma, které má oprávnění na vystavení dokumentu pro evidenci vozidel.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pt®
Datum: 30.03.16 18:27
avatar

"zdeno", najděte si na internetu subjekty, které mají povolení od ministerstva k ekologické likvidaci vozidel a tuto službu dělají zdarma, jelikož mají na tuto činnost nějaké dotace. Zeptejte se např. někde v Kovošrotu. Pak přijedete s autem, předložíte velký tech. průkaz a občanku. Nato dostanete potvrzení o ekologické likvidaci, dostanete značky od auta a půjdete na dopravní. Tam značky vrátíte a ukážete doklad o ekol. likvidaci, dostanete doklad o vyřazení z evidence, a pak musíte na pojišťovnu, kde máte sjednáno povinné ručení a dostanete zase doklad o ukončení. Všechny doklady si doma uschovejte, pro případ nějakého dokazování, kdyby došlo v administrativě úřadů k chybě. - pt

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.