Zapadli jsme

Od: Datum: 25.03.16 17:25 odpovědí: 11 změna: 25.03.16 19:16

Zdravím, chci se zeptat. Kamarád dnes odjel na ryby a se svým kombíkovým Golfem tam zapadl. Zeptat se tedy chci co dělat pro vytažení auta. Zkoušeli jsme ho tahat druhým autem přes lano a Golf se ani nehnul. Auto tam je pověšené za spodek. Napadlo nás zavolat někam na JZD, aby nás vytáhli, ale jsou ty velikonoce a každý je, asi odjetý pryč. Co byste dělali vy v této situaci?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fastcrash*
Datum: 25.03.16 17:33

to záleží na situaci-máte foto? zkuste podheverovat, pokud půjde, strčit něco pod kola a vyjet. zuste zajít do nejbližší hospody a tam se zeptejte kdo by vás vytáhl nějakým offroadem nebo traktorem.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.03.16 17:36

Díky za odpověď, všechno už jsme zkoušeli. Tak jedině zajít do nejbližší vesnice a poptat se kdo má nějaký traktor.

Od: fastcrash*
Datum: 25.03.16 17:39

v hospodě vám určitě poradí. pokud už nebudou všichni traktoristi pod vlivem. Jsou velikonoce *pivo*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.03.16 17:43

Taky pravda *smich*

Datum: 25.03.16 17:44

Větve pod kola a auto rozhoupat, dopředu - dozadu. Rychlá a přesná práce - šaltpáka, spojka, plyn. Vozil jsem i vyprošťovací pásky na kola do sněhu, ale nikdy jsem je nemusel použít.

Ohodnoceno: 0x

Od: karel1234
Datum: 25.03.16 17:59

Pokud auto lezi na spodku,tak muze houpat leda tak panskym prirozenim.Kdyz nezabralo heverovani,tak vyskubnou traktorem nebo silnym ofroudem.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.03.16 18:19

To bude asi nejlepší.

Od: fik
Datum: 25.03.16 18:25

Jedině vytáhnout traktorem,ale potom zkontrolovat spodek,pokud to visí na spodku a násilím to vyrveš traktorem,tak něco klidně můžeš urvat,ale jiná možnost asi není,příště nejezdit tam kde to není pro osobák

Datum: 25.03.16 18:34

Podsypat štěrkem. Dva chlapi chytí rukama po jedné straně za práh (v rukavicích) a přizvednou. Třetí nahází něco štěrku či kamení pod kola. Totéž na druhé straně a opakovat. Potom nastartovat a opatrně popojet. Moc nehrabat, jinak si to otlučete tím šutrem. Ale každopádně pozor na auta a lidi ve směru od kol létajícího kamení, kdyby to přeci jen hráblo.

Datum: 25.03.16 19:02
Co bych dělal? Ve vesnici bych se poptal kdo ma traktor a poprosil bych,jestli by mne za mensi poplatek vytáhl. Takhle jsem jednou tahal jednu lady z Prahy,která nám zapadla za zahradou. Dekovala a klanela se snad sto metru a nez odjela,tak mi ještě cpala litr do kapsy :-D

Datum: 25.03.16 19:16
Vyheverovat a podložit kola a poté vyjet nic lepšího s tim neuděláš .

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.