Fiat Punto-od jakého roku je pozink kastle?

Od: Datum: 09.03.16 11:54 odpovědí: 4 změna: 10.03.16 12:11

Ahoj,od jakého roku se u Punta dělá pozinkovaná kastle?ý¨Že by už od začátku

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.03.16 13:57

Pokud vím, pozink kastli už mělo Uno Logo, tj od cca 1991. Nicméně jedno Punto 1997 jsem před 2 měsíci dal na vrakáč ( ač mělo ještě rok platnou STK), 3x jsem kopl mírně botou do prahu a byl jsem v interiéru. Rezlo to šíleně, všude, oproti starým poctivě pozinkovaným francouzům typu Peugeot 306, které prostě nereznou.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.03.16 11:48
No ono už ani to TPC není co bývalo. Starou ÁXku jsem rušil jako 23 letou a krom pár flíčků na blatníku na ní nebylo kousek rezu ale teď máme doma dvě Xsary a obě už mají prahy narezlý.

Od: asd1
Datum: 09.03.16 20:38

Punto je pozink od začátku.

Punto 1 dlouho drží (ca 12-15 let) a pak rychle totálně shnije celý spodek. 1 bych už nekupoval, leda snad někde z oblastí kde se nesolí.

Punto 2 le lepší.

Od: ekr®
Datum: 10.03.16 12:11

Punto 1 jsem měl rok výroby 97 kupoval sem ho jako 4-leté a přišlo se při prohlídce na dírý v zadních podbězích prohnité na záruku mi to tenkrát udělali ve fiatu dávali vše origo a měli na to dokonce vypracovaný technologický postup až z torína prý to viděli poprvé.Přišel sem na to tak že sem si po koupi chtél vystříkat podběhy od bahna a nastříkal sem si vodu až do kapes v kufru.Byl sem i u té výměny všech těch plechů, no měli ze mne radost jak jim furt stojím za zadkem.Ty plechy jak púvodní co šli ven tak i ty nové obyč plech punto je sice oboustraně pozinkované ale jen tam kde je lak zbytek je obyč a tam to celé vlastně zhnije, asi žádné normální auto v této cenové relaci není celopozink to by nikdo nezaplatil.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.