Přepsání údajů v TP

Od: Datum: 19.02.16 17:08 odpovědí: 7 změna: 19.02.16 22:41

Zdravím,

mám v TP napsána pouze 2 místa na sezení, ale ve voze je 5 plnohodnotných míst. Je možné to nějakým způsobem změnit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 19.02.16 17:23

Zalezi na tom, co je to za auto. Nekteri vyrobci takoveto zmeny nepovoluji, jini pri splneni urcitych podminek ano.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.02.16 17:33

jedná se o hyundai getz. Dá se někde zjistit, jestli to u tohoto vozu jde? případně kolik to bude stát.

Od: k2
Datum: 19.02.16 17:54

Nekteri vyrobci maji vyjadreni na webu MD, Hyundai jsem tam ale nenasel, takze jedine kontaktovat dovozce s dotazem. Vse tedy za predpokladu, ze ta 2mista jsou tam kvuli kategorii vozidla a ne administrativni chybou urednika...

Datum: 19.02.16 17:55

Poptejte se Dopravním inspektorátě a nebo na STK.

Od: mzxy
Datum: 19.02.16 20:42

na dopravním inspektorátu VB určitě ne...

TP se nepřepisuje protože je to výsledek schvalovacího procesu...máte prostě 2-místné nákladní auto

pokud se má něco změnit tak jedině přestavbou pokud to zá¨kon umožńuje a novým rozhodnutím

Ohodnoceno: 1x

Od: saladin
Datum: 19.02.16 22:22

tak se běžte zeptat na úřad či stk ... když tam máte 5 míst tak to je nejspíš nějaká chyba v TP

Datum: 19.02.16 22:41

Nejspíš nemáte osobní, ale nákladní (N1) automobil. Kdysi se to dělalo, aby se vrátilo DPH. Tak se auto koupilo jako nákladní s přepážkou. Ta se pak demontovala a auto se osadilo zadními sedadly. Jestli je to tak, pak můžete být pokutována za to, že vzadu jsou sedadla a že na nich někdo sedí.

Podle mě jste koupila auto v bazaru a prodejce vám tuto skutečnost zamlčel.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.