Přepis auta bez předchozího majitele

Od: Datum: 16.02.16 12:31 odpovědí: 3 změna: 16.02.16 12:57

když půjdu na uřad udělat přepis auta na sebe,stačí mi k tomu kupní smlouva? a nemusí u toho být i předchozí majitel auta?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mzxy
Datum: 16.02.16 12:38

nestačí, registrovaný majitel tam bude buď osobně nebo se nechá zastoupit na základě písemné plné moci s ověřeným podpisem

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.02.16 12:42
avatar

jen bych správnou odpověď doplnil, že stačí ověření na poště.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss®
Datum: 16.02.16 12:57

Nestačí! Nakonec úřad prodávajícího ji ani nechce! Musí být prodejce u toho nebo zmocnění ověřené. Vizte § 8 56tky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.