Reklamace opravy v autoservise

Od: Datum: 15.02.16 08:45 odpovědí: 7 změna: 17.02.16 15:27

Ahoj,

je to asi mesic co do me naboural pan zezadu do auta. Promackl mi naraznik a pate dvere. Dal jsem to do autorizovaneho servisu a dostal nahradni auto. Plechy opravili a dostal jsem zpet auto. Hned ten den jsem zjistil, ze nejdou parkovaci senzory, tak jsem to tam zase odvezl na jeden den a to jen zapomeli zapojit konektor. No a ted jak mrzlo, tak jsem zjistil, ze mi v zadnim skle nejdou 2 vyhrivaci pruhy. Predtim to fungovalo. Jake mam naroky? Protoze to muselo byt zpusobene vymenou skla pri oprave 5. dveri.

Volal jsem do servisu, ale pani mi rekla, ze jim to pojistovna neproplati a ze kdyby to byla jejich chyba, tak by to netopilo cele. Prijde mi to jako blobst, kdyz to zaclo delat po jejich zasahu.

Chtel bych se zeptat jake mam prava? Rad bych aby auto bylo v puvodnim stavu a ne abych za sve naklady musel menit zadni sklo jeste.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.02.16 09:05
Nenechat se odbýt.
Ohodnoceno: 1x

Od: mzxy
Datum: 15.02.16 16:59

Je to blbost, co tvrdí paní, a práva máte jako každý jiný...za své penízte dostat to, co jste si zaplatil...

takže nové sklo, ale možná tam dal někdo sklo z vrakáče

Ohodnoceno: 1x

Od: dawe®
Datum: 17.02.16 14:06

Tak jsem tam byl, aby se na to podivali. No, ze tam pry neni zadne viditelne poskozeni. Meril to a ztraci se tam proud, takze proto to netopi. Rikal mi, ze se to stava casem. Tak jsem se ptal, zda by to teda bylo videt, jak to postupne slabne, na coz odpovedel, ze jo. No tak jsem znova zopakoval, ze je divne, ze to teda predtim vubec videt nebylo. Fakt se mi to zda divny. Nevim cim to mohli zpusobit, ale predtim to okno bylo v naprostem poradku. A stalo se to u dvou pruhu, takze by to najednou odeslo "casem" mi prijde divne. Rikali, ze se zeptaji na klempirne. Ale uz se to zacina prehazovat. Jak bych mel postupovat, nebo s kym se muzu poradit mimo ten autoservis?

Datum: 17.02.16 14:21
Jestli to chápu dobře, tak vám původní páté dveře nevyměnili, ale jen opravili, takže sklo je původní. Nyní nefungují všechny segmenty vyhřívání. Pravděpodobně se tedy utrhly pnutím při tom nárazu, nebo spíš uškrábly při opravě či manipulaci. Je otázka, čeho chcete dosáhnout. Když si za tím tvrdě půjdete, tak vám asi i vymění to sklo. To nemusí být zrovna výhra, je šance, že to kolem néj začne rezavět. Nebo chcete nové páté dveře? To byste nejspíš doplácel. Pak by to ještě mělo jít opravit vodivým lakem. To je asi nejsnažší, je to prkotina, tak ať udělají aspoň toto. Je to nebude stát skoro nic a vy budete mít funkční vyhřívání.
doplněno 17.02.16 14:35: Prakticky nechápu, proč vám opravu rovnou nenabídli. Asi z vás měli dojem, že bude snažší vás odbýt, když tomu moc nerozumíte, což je pro ně pochopitelně nejlevnější řešení.
doplněno 17.02.16 16:23: Tak to je od nich docela hnusný. Je téměř jisté, že to škrábli při manipulaci. V každém případě požadujte řešení. Buď opravu, nebo výměnu skla. Za tu dobu, co jsme tu prokecali, už to mohli mít 3x opravené.
Ohodnoceno: 0x

Od: asd1
Datum: 17.02.16 14:25

jj, taky jsem pro vodivý lak než měnit sklo...

Od: dawe®
Datum: 17.02.16 15:19

Pate dvere vymenili, ale zadni sklo sundali a znovu nalepili. Pry tam neni nic vizualne videt, ale asi tak 10cm od okraje mu to prestane merit proud, ktery se postupne vytraci. Opravu ani zadne reseni jsem od nich nedostal.

Datum: 17.02.16 15:27

Nemá cenu se s nima bavit, podej písemnou reklamaci a vše do ni uveď.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.