Provozování odtahové služby - věkové minimum?

Od: Datum: 03.11.12 18:12 odpovědí: 4 změna: 05.11.12 13:10

Zdravim, mám otázku ohledně provozování odtahové služby. Chci si založit svoji živnost a zajímá mě jaké jsou podmínky. Pokuď jsem vše pochopil správně provozování odtahové služby je živnost koncesovaná a je proto nutné dodržet určité podmínky. Víte zda-li je omezen věk v oblasti provozování odtahové služby? Jako je tomu tak např. u provozování autoškoly(24let), nebo taxikaření(21let) a popř. i jiné důležité podmínky, které je nutno dodžet při založení živnosti a provozování vlastní odtahové služby. Díky za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.11.12 16:54

Pokuď si sám nedokážeš vyhledat právní úpravu, která řeší tento problém, tak raději ani nezačínej podnikat. V podnikání tě totiž nikdo nepovede za ručičku, co máš a nemáš.

Sám podnikám už 10let od ukončení studia, tak už jsem něco pochytil.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dennils
Datum: 05.11.12 11:37

A ty se zamysli nad hodnotou svého příspěvku.. V právní úpravě jsem provozovaní odtahové služby nedohledal, netvrdím však že tam není. Řešit se to samozdřejmě dá i jinak než přes fórum, např. na živnostenském úřadě, kde nám začínájícím poradí. Fajn, podnikáš 10 let, tak poraď , když jsi "něco pochytil", ale nepovyšuj se prosim tě nad ostatní. A v jakém oboru podnikáš?

Od: buss
Datum: 05.11.12 11:55

Kdybych to nechtěl pohledat na intu, v živ. zákonu, tak zvednu telefon a zavolám na živnosťák a mám to z první ruky od kováře a z místa bydliště, kam bych pak šel o žo žádat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dennils
Datum: 05.11.12 13:10

No vidíš, to mě netrklo, to bude vůbec nejjednodušší, díky. To víš, já mám zlozvyk hledat všechno na internetu, ale některé věci se tam prostě hledají dost špatně..

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.