Podložka 206 1.4i odkud je?

Od: Datum: 07.03.16 15:27 odpovědí: 2 změna: 08.03.16 00:35

Ahoj,potřeboval bych radu ...sundával jsem na P 206... r.v. 2000 ... 1.4i...55 KW ...hlavu,ale zbyla mi tahle plechová podložka,vypadla mi nevím odkud ... Nemůžu najít její správné místo nikde mi nepasuje ... Vstriky,sání s klapkou už jsou na hlavě,tam mi to nikde nepasovalo...sundával jsem s boku hlavy i celou " skříň " termostatu ,ale to bylo pouze na silikonu,tak pro ní místo taky není...svody taky ne ...svody s výfukem mají svoje ... na držáku motoru s karoserii není taková podložka taky,podle knížky ...Neporadil by prosim někdo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.03.16 17:54

Prosím sděl typ (kód)motoru .Nemám přístup na peu service box,ale jen na citroen ,proto ten motor!Pak se pokusím sdělit odkud to je!

doplněno 07.03.16 18:05:

Hmm,tak jsem zkoušel Xsaru 1,4i 75 a nic takového nemá tak lituji ale neporadím!

Ohodnoceno: 0x

Od: 4534
Datum: 08.03.16 00:35

Díky za snahu,kdoví odkud to je ...Taky sem to nenašel v nabídce těsnění a podložek pro 206 ... měl by to být KFX

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.