Zástěrky, nebo raději ne?

Od: Datum: 04.02.16 21:44 odpovědí: 4 změna: 05.02.16 12:35

Přemýšlím o montáži zástěrek na osobní auto - kombíka. Jedná se mi hlavně o přední, které by chránily přední část prahů před kameny odlétávajícími od kol. Jaké jsou vaše praktické zkušenosti - mají smysl?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.02.16 21:56
avatar

Nejvíce namáhaná je přední hrana prahu. Pokud je kryta plastovým podběhem, pak zástěrky nemají smysl. Zástěrky víří odletující svinstvo a auto je celkově špinavější. Já osobně zástěrky nemontuji. Za prvé se mi to nelíbí a za druhé nevidím žádný přínos k životnosti vozu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavel35
Datum: 04.02.16 21:56

Namontovat ale takovým způsobem, aby se tam někde neusazovalo bahno, myslím v oblasti, kde zástěrky budou přiléhat k prahům, aby to nehnilo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fik
Datum: 04.02.16 22:42

Za mě ano,ale jedině originály pokud existují,když tam budeš něco bastlit tak výsledek bude spíš mínus než plus. Chrání před odletujícím kamením lkteré vám neodře přední hranu prahu a blatníku a nebude to tak rychle hnít. Jak tu někdo psal,plastový podběh je málo,stejně to háže kamení které dře lak,ta zástěrka zabrání aspoň tomu. A víření bordelu na mokré silnici a následnému ušpinění auta nezabrání nic,a i když by ti to nelítalo od kol,stejně to na tebe hodí protijednoucí náklaďáky takže tohle je mimo mísu

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jinx®
Datum: 05.02.16 12:35
avatar

Ide o uhol pohľadu.V zimnom období by som ich mal vpredu najradšej po zem kvôli kamienkom a drti z posypových materiálov.Ak je to iba kozmetický doplnok ako ich má OII tak tam zmysel veľmi nemajú.A ide aj o celkový dojem z auta ktoré sa montážou samo-domo zásteriek môže zaradiť rovno do rubriky "obludárium"

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.