Nezavisle topeni do auta

Od: Datum: 03.02.16 20:22 odpovědí: 4 změna: 04.02.16 11:16
Udelal jsem si nezavisle topeni na 12v,vystupni vykon 1400W,kolik mi staci Ah autobaterie na pohon?kterou bych si pridelal do kufru auta.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.16 21:31

Vzhledem k tomu, že nepíšete nic o typu, tak to bude těžké odpovědět. Těch topení existuje mnoho typů, na plyn, na benzín, na naftu, ohřev vzduchu, ohřev vody, jednorychlostní, vícerychlostní... Na tom topení není žádný údaj o spotřebě elektriky?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.02.16 22:23

Jestli je to na elektriku, má to stále sepnutých 1400W, tak potřebujete na každou hodinu provozu 120Ah od plneho nabití do mrtvoly. Jestli je to spinane termostatem tak to chce vysledovat, pod půlku to ale asi nepujde. Kolik bude potřeba dodat energie do auta aby rozmrzlo bude chtít taky vysledovat, adhaduju aby to za něco stálo 0,5 kWh

Datum: 04.02.16 10:55

By mě docela zajímalo jaký kabel u toho topení máte... jelikož na 120A by měl být cca 25m2 a to pochybuju že jste dodržel.

1400w živit z autobaterie je nesmysl.

Od: jenda2
Datum: 04.02.16 11:16

1400 W je tepelný výkon topidla, nikoliv ventilátoru. To je v podstatě elektromotor odběru startéru a to je pro ventilátor očividně nesmyslné. Topení bude mít tak odběr do 5 A/ 1 hod.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.